Asansörlü Ev Taşımanın Farkı Nedir?

Ev taşıma sektörüne özel olarak tasarlanmış asansörler, eşyaları, uygun pencerelerden, kapalı kasa araçlara indirmektedir. Bu nedenle, çok ağır eşyalar bile, sanayilere içerisinde aşağı inmekte ve kapalı kasa araçlara yerleştirilmektedir.

Asansör Nasıl Kurulur?

  Eşya taşıma işinde, eksperler, taşınacak eşyaları tek tek inceler ve en iyi kapalı kasa araçları tahsis eder. Kapalı kasa araçların tahsis edilmesinden sonra, asansörün kurulacağı yeri tespit etmeye çalışırlar. Park, Bahçe ve diğer boş alanlar, asansör kurmak için en iyi boşluklardır. Bu boşluklarda, asansörler, rahatlıkla kurulabilir. Asansör kurma işlerinde en iyi ve en etkili çalışmalara imza atan Ataşehir nakliyat, pratik ve etkili çalışmalarla asansörlü taşıma gerçekleştirmektedir. Asansörle eşyalar indirilmeden önce, en iyi şekilde paketlenir. İndirme işleminde, eşyaların çizilmesini engellemek için, balonlu naylonlarla sarılır ve asansörle indirilir.

  Asansör aracı, evinizin en uygun boşluğuna getirilir ve en uygun pencere veya balkona dayanır. Balkon kısımları da, asansör için uygundur. Asansörün rayları uzama özelliğine sahiptir ve 8 veya 10 katlı binalara bile rahatlıkla raylar uzayabilir. Bu raylar, duvara dayandırılır ve sağlamlaştırılır. Asansör, test amaçlı bir sefer çalıştırılır. Elektrik tellerine veya ağaçlara eşyaların takılmaması için, en iyi asansör kurulumu gerçekleştirilir.

Asansör İndirmede En Pratik Yöntem

  Asansör ile indirme işleminde en iyi ve en etkili yöntemleri sizler için tercih eden Ataşehir nakliyat, asansörle, en ağır eşyaları, pencereden asansör aracına yükler. Pencereden eşyaların geçmemesi durumunda, pencerelerin orta kısmındaki camlar çıkarılır. Bu kısım biraz daha geniştir. Bu kısımdan, bütün eşyalar geçebilir. Geçmeyen eşyalar, insan gücü ile merdivenlerden indirilir. Bu yöntemle, eşya taşıma işi bir kaç saatte biter. Eşyaların paketlenmesi konusunda en iyi yöntemlerin tercih edilmesi eşyaların indirilmesini kolaylaştırır.

  Asansörle indirme işleminde, eşyaların aşağı düşmemesi için, özel önlemler alınır. Nakliyat sektöründe Ataşehir nakliyat hızlı ve etkili çalışmaları tercih etmektedir. En iyi asansör aracı, en iyi kapalı kasa araçlar, en iyi paketleme ve en iyi elemanlarla, evden eve taşıma işinde, Ataşehir nakliyat, hızlı ve pratik kullanım sağlamaktadır. Pratik ev taşıma işi için, işin uzmanlarını tercih edin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir