Evini Yenilemek İsteyenlere Lüks Mobilya Seçenekleri

 

Evindeki mobilyalardan sıkılanlar yeni model arayışlarına girmektedir. Kendi dekorasyon tarzını değiştirip bambaşka bir tarzda lüks mobilyalarla evini yenilemek isteyenler için herkesin zevkine uygun seçenekler mevcuttur. Eski, sıradan mobilyaların yerine, ev dekorasyonunda level atlayarak lüks mobilya ile döşemek isteyenler için oturma odası, yemek odası, yatak odasını takımları bulunmaktadır. Böylece evin dekorasyonu değiştirilerek bambaşka bir havaya bürünmektedir.

 Lüks Koltuk Takımı Modelleri Nasıldır?

 

Evin büyüklüğüne göre farklı kombinasyonlarla oluşturulan koltuk takımlarında iki adet üçlü bir adet koltuk ile oluşturulan kombinasyon tercih edilenler arasındadır. İstenirse odanın büyüklüğüne göre parçalar eklenmektedir. Ayrıca sehpa, tv ünitesi gibi mobilyalar takıma uygun olarak üretilmektedir. Lüks mobilya seçeneklerinden olan koltuk takımları içinde desenli koltuk ve kanepeler bulunmaktadır. Odaya hakim olması istenen renk belirlendikten sonra mobilya seçimi yapılmaktadır. Lacivert, siyah, kahverengi gibi koyu renk seçenekleri olduğu gibi, pembe, krem, beyaz gibi açık renk seçeneklerinde koltuk takımları bulunmaktadır. Oturma odası takımının tüm parçalarında yer alan işlemeler ince bir işçiliğin eseridir. Bu işlemeler mobilyalara hem klasik hem zengin bir hava katmaktadır. Gösterişli modelleri sevenler için iri boyutlarda işlemeler olduğu gibi ince ve zarif işlemelerin olduğu modeller vardır. Koltuk takımlarında estetiğe önem verenlerin tercihi olan lüks mobilyalar kalitesi ile odaya klas bir görünüm sağlamaktadır.

 

 Sultanlara Layık Yatak Odası Takımları Nasıldır?

 

Evin en özel bölümü olan yatak odasını ihtişamlı bir şekilde döşemek isteyenler için altın yaldızlı modeller oldukça görkemlidir. Lüks mobilya modellerinde altın yaldızlı olan gardırop, şifonyer, komodin ve yatak ile takım tamamlanmaktadır. Aynalar ise bu şık takıma uygun olarak gösterişli bir görünüme sahip olmaktadır. Farklı büyüklükte karyola seçenekleri mevcuttur. Cibinlikli olan karyolaya sahip takımlar en çok ilgi gören model seçenekleri içindedir. Dolap kapakları ve diğer mobilya parçalarında yer alan işlemelerde osmanlı tarzını yansıtan seçeneklerde zengin duruş ile zarafet birleştirilmiştir. Ürünlerde kullanılan malzemenin kaliteli olması kendini göstermekte ve dayanıklılığı ile uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Şıklığın yanında aynı zamanda rahat kullanım ön planda tutularak konforlu ve lüks bir yaşam alanı oluşturulmaktadır.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir