Evinizdeki Konfor; Köşe Takımları

Evlilik hazırlığında olan çiftlerin salon dekorasyonunda öncelikli olarak tercih ettiği mobilyalar arasında koltuklar yer alıyor. Genellikle evin büyüklüğüne, duvar rengine ve çiftin hoşlandığı renge göre seçilen köşe takımları içerisinde konfor ön planda tutuluyor. Koltuğun üzerinde yer alan renklerle tasarlanan yastıklar, ilkbaharın cıvıl cıvıl motifleri ile evin atmosferini değiştiriyor. Klasik renklerle modern bir görünüm yaratmak isteyen çiftler kırmızı, siyah, kahverengi, beyaz ve kırık beyaz gibi tonlara öncelik tanıyor. Özellikle çiçek desenli yastıklar ve yumuşak tonlar salonunda hoş bir ambiyans oluşturmak isteyen ailelerin tercihi haline geliyor.

 

Günümüzde en çok dikkat çeken köşe takımları arasında krem-lila, yeşil-krem, siyah-beyaz gibi renkler bulunuyor. Bazı modellerde çiftin seçimine göre tekli koltuk ile kombinlenen modeller de yer alabiliyor. Misafirler ve kalabalık aileler için ideal bir seçim olan bu tip modellerin en büyük avantajı şüphesiz ki yatak haline getirilebilir olması. Suni deri ve keten kalitesine uygun takımlar arasında uzun ömürlü olma sürecini arttıran pek çok etmenden söz edilebiliyor.

 

Özellikle yay içermemesi ile aşınma, yırtılma ve delinme gibi olumsuz faktörleri ortadan kaldıran koltuklar, ev sahiplerinin beğenisini kazanıyor. İçeriğinde yer alan ahşap iskeletle çocuk sağlığını göz önünde bulunduran malzemeden üretilmiş koltuk takımları içerisinde, polyester kumaşın kullanıldığı tasarımlara da rastlamak mümkün. Renk seçiminde bulunmak isteyen çiftler için oldukça geniş bir yelpaze yer alıyor.

 

Konforuna düşkün ailelerin televizyon keyfini maksimum düzeye çıkaran köşe takımları oturma odalarının da vazgeçilmez bir parçası. Hem gündelik yaşamda hem de misafir ziyaretlerinde rahat oturulabilir olması yönünden bel ve sırt sağlığını koruyan modeller bu sezonun modası olan retro detaylarla da canlandırılabiliyor.

 

Koltuğunuzun içindeki renklerle hareketlendirilmiş yastıklar sadece evin havasını değil, ruh halinizin havasını da değiştiriyor. Eşinizle baş başa film izleme keyfini konforlu koltuklarınızda eğlenceli hale getirebiliyor, çocuklarınızla neşeli dakikaların tadını çıkarabiliyorsunuz. Her bütçeye uygun ödeme fırsatlarının da oluşturulduğu koltuk satın alma sürecinde dekorasyon uzmanlarından fikir alabiliyor, eviniz için en doğru model seçiminde bulunarak hem geleceğe hem de bugüne yönelik isabetli bir karar verebiliyorsunuz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir