Evinizi Yeniden Yaratabilirsiniz

kadın ev dekorasyonu

Yaşam alanımız olan evimiz, büyüklüğüyle, eşyalarıyla, komşularımızla ve çevre ile artık yaşamımızda önemli bir yer tutuyor. Gerekli veya mecbur kalmadıkça taşınma gibi zor işleri kimse yapmak istemez.

Evimiz olan yaşam alanımızı daha güzel ve daha ferah hale getirebilmek hayal gücümüz ile sınırlı olduğunu düşünürsek, içerdeki eşyalar, duvar boyası, kapı ve pencereler, dekorasyon olsun her türlü yenilik ve değişikliği yapabiliriz.

Mesela dekorasyonunuzu beton kesme işlemi yaparak evinizi yeniden yaratabiliyorsunuz!

Biz bu değişiklikleri eşya ve dekorasyondan öte, ev içi inşaat önerilerinde bulunacağız.

Kentsel dönüşüm, gelişen inşaat sektöründe, şehirlerin büyümesi ile yeni inşaatlar ev sayısı her geçen gün artıyor. Yaşadığımız ev 15-20 yılı aşkın olabilir ve artık yeni bir daireye taşınmak giib bir düşüncemizde olabiliyor. Bu durumda aslında eviizin içini yeniden tasarlamak ve sıfır bir daire haline getirmek çokta zor değil.

İnşaat sektöründeki gelişmeler, bize kadınların bile bu gelişmelerden yararlanarak köklü değişiklikler yapmasına imkan tanıyor.

Salon şeklinizde değişiklikleri bir karot makinesi ile bir gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Veya mutfağınızı ile salonunuz arasındaki duvarı, karot ile beton kesim hizmeti alarak, evinizin içerisinde ufak bir inşaat sonucu hayalleriniz gerçek olabiliyor.

Ev duvarları, bazı kişiler için gereksiz görülmektedir. Bir çok ev sahibi, odalar arasında duvarları keserek iki oda yerine büyük bir odaya sahip oluyorlar. Ancak bu istek biraz zahmetli ve inşaat çöplerinin zor ve maliyetli şekilde tahliye edildiği için yapmaktan kaçınıyorlar. Bu nedenle karot hizmeti veren firmalar ile iletişime geçerek bu zorlu inşaat dekorasyon işini 1 günde bitirerek yeni bir eve sahip olabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir