Kadınlar İçin Ev Dekorasyonu

Ev İnşaat Dekorasyon

Ev İnşaat Dekorasyon

Günümüzde ev dekorasyonu denince artık kadınların zevkine göre inşaa edilmektedir. Duvar boyaları, zemin, fayans renkleri ve modelleri kadınlara soruluyor. Dekorasyoncular ise ev içi tasarımları kadınların zevkine göre düzenliyorlar.

İç mimari dalında kadınların büyük bir atak yaparak çok güzel işler çıkarmaya başladılar. Konutunuz henüz inşaat halindeyken yapılan projelerde duvar renklerinden kullanılan mobilyaya, malzemelere, taş dekorasyona kadar kadınların zevkine göre döşenmekte.

Mevcut yapılar, 15-20 yıllı binalarda ise durum aynı. Evin içi tamamen sıfırlanıyor. Eskimiş ve modası geçmiş mutfak ve banyo son moda tasarımlara göre tasarlanıyor. Ancak eski yapılar o günkü şartlara göre yapıldığı için ev içerisinde köklü değişikliklere gidilmesi gerekiyor. Bu köklü değişiklikte duvarların yıkılarak yerine ses yalıtımlı, köşebentler eklenerek sıfır ev görünümü veriliyor.

Ev içi duvar yıkımı gerçekten zahmetli bir iş. Günlerce toz, inşaat çöpü günler süren temizlik kadınların ve ev yaşayanları için olumsuz durumlar ortaya çıkarmakta. Ancak üzülmeyin, bu duruma mükemmel ve çok hızlı bir yöntem kullanılıyor. O yöntem duvar kırma, beton kesme yöntemlerinde kullanılan karot makineleri. Birkaç saat içerisinde elektrik ile çalışan karotcu makineleri ile ev dekorasyonunda belirlediğiniz şekle göre duvar kesiliyor.

Oda birleştirme, duvarın bir kısmını kesme veya duvarın beton yapısındaki değişiklikler için son derece temiz ve hızlı bir yöntem. Duvar kesimi sırasında su takviyesi ile etrafa minimum düzeyde toz ve inşaat atıkları çıkmaktadır. Ufak bir temizlik ile bunlarda sorun olmaktan çıkıyor. Kesilen beton ise tek parça veya 2-3 parça halinde atılarak ortadan kaldırılıyor.

Diğer yandan ev dekorasyonunda kullanılan doğal taş, alçı, kartonpiyer gibi malzemeler ile istediğiniz güzellikte ev tasarımı yapmanız mümkün.

Evinizin zemin kısmı ile yine tasarımda harikalar yaratan malzemeler mevcut. Lamina parkeler kendi içerisinde yüzlerce çeşite sahip. Bütçenize göre lamina parkeler kalite kalite. Ama aynı zamanda doğal ağaç kesim lamina parkelerde bulunuyor. Parkelerde ev içi kullanımında uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerdir. Dekoratif açıdan güzel görünür ve temizliği çok kolaydır.

Farklı kadınların farklı tercihlerine göre ev dekorasyonunuzda yapacağınız köklü değişiklikler için inşaat fikirleri vermeye devam edeceğiz. Siz kadınlar kendi yaratıcılığınız ve hayal gücünüze göre sadece düşünün, yapımı artık birkaç gün sürecek ve dilediğiniz kadar kullanacaksınız.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir