2017 YAZ AYLARININ OJE RENKLERİ

60d7cd7d735f520c7861df5a66543227                            91dbe1947aaa816fbdeaaf2b83bc31a0

 

2017 yılının bahar aylarını yaşamaya başladık. Önümüz yaz. Rengarenk ve incecik giysilerimizi giyeceğimiz bir altı aylık döneme giriyoruz. Kıyafetlerimizin 2017 yaz modası olduğu gibi ojelerimizin de moda renkleri var. Kozmetik firmaları yeni renklerini çıkarmaya başladı bile.

Ben de bir kaçını denedim. Aslında sıra dışı oje renklerinden pek hoşlanmam. Bu nedenle daha kullanabileceğim renkleri denedim. Mesela metalik gri renk oje denedim. Sandığımdan daha güzel yakıştı. Bir diğer renk de morun bir tonuydu. Bu sene parlak, metalik ve simli renkler pek revaçta olacağa benziyor. Ayrıca bordo renk her zaman olması bir renktir. Klasik bir siyah elbise ile kullandığınızda akşam bir davet veya kokteyle gidebilirsiniz. Gündüz önemli bir iş toplantınız varsa gri, siyah veya lacivert renkli iş kıyafetiniz ile de kullanabilirsiniz.

mirror-nails                       imagesS6NOW7FI

Bu yaz da soft renklere devam. Soft renkler her zaman asil duruyor. Sade ve şık bir keten elbise ile soft ojelerinizin şık ve asil duracağına eminim. Ben her zaman sadelikten yana bir kişiyim.

oje 10

Flormar’ın ojelerini seviyorum. Özellikle son dönem çıkardıkları hem daha çabuk kuruyor – ki bu benim en önemli konum. Zira çok çabuk bozuyorum ojeleri- hem de daha uzun süre kalıcılığı var.

oje 1                       oje 2

Desenli tırnak sevenler için ise bu bahar ve yaz modası daha Retro tarzlara yönelebilirler. Bu yaz yıldızlı, çiçekli, böcekli desenlerden ziyade düz, çizgi veya mat renkleri tercih etmelisiniz. Ama parlak ve gold renkleri sevenlerdenseniz yine de var tabi ki bu renkler de.

oje 6

Oje de çok fazla marka var. 2,- TL’den  100 TL’ye kadar fiyat aralığı var. Ama bir oje için çok ücret ödemenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Çünkü tırnaklarımıza sürdüğümüz oje tırnağı hava aldırmadığı için zarar veriyor. İnceltiyor ve çabuk kırılmasına neden oluyor. Bu nedenle, ben ojeyi en fazla iki gün kullanıyorum. Mutlaka ikinci günün akşamı çıkartırım. Hele ki ucundan kenarından bit kadar bile çıksa dayanamıyorum. Bu kadar kısa süreliğine kullandığım bir ürüne çok para vermek gereksiz.

Silk-Satin-Nail-Enamel-1

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir