Dudak Dolgusu Hakkında

dudak-dolgusuYapılan dudak dolgusu yapan insanlar olumlu sonuçlar almışlardır. Dudak dolgusu üst dudak ortası ve alt dudaktaki bölüm olan belirtilir. Enjeksiyon sayesinde doğal yoluyla olumlu sonuçlar alırlar. Enjeksiyonlarla birlikte uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Günümüzde artık dudak dolgusu çok popüler olmuştur. Estetik bir şekilde hem de ağrısız bir işlem uygulanır. Sitemize girerek bu konu hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz.

Dudaklara uyuşturucu yapılarak ağrı ve sızı dahi hissetmeyeceksiniz. Dudak dolgusu hakkında bilmeniz gereken de dudaklarda çok sinir bulunmaktadır. Dudak dolgusu işlemi yaklaşık yarım saat sürmektedir. Ayrıca da iki seans sürmektedir ancak kalıcı olup olmaması tartışılır. Bu yüzden dudak dolgusunun kalıcılığı en fazla dört ay sürmektedir.

Dudak dolgusunu yapan hastalar ise estetik ve plastik cerrahi üniversiteleri yapmaktadır. Bunun dışında hiç bir doktor bu işlemi yapamaz. Sitemizi ziyaret ederek dudak dolgusunun fiyatını da öğrenebilirsiniz. İletişim bilgilerinden numaralarını alıp arayabilirsiniz. Dudak dolgusunun zararlı olarak demek istediğim vücuda enjekte edildiği için dudakta şizorluk ya da şişlik de görülmesi normaldir.

Dudak dolgusunda iğne işlemi mutlaka yapılmaktadır. Hassas bir şekilde dudak bölgesine uygulanmaktadır. Bu yüzden uzmanlar tedaviyi yaparken çok dikkat etmektedirler. Dudaklar şekillendirilir ve nemlendirilmektedir. Tedavi on beş ya da yirmi dakika sürmektedir. Dudak dolgusu şekillendirilmekte, dolgunlaştırmada yapılmaktadır. Dolguda dudaklar hassas oldukları için dikkat edilmektedir.

Bilinmesi gereken bir diğer bilgide hızlı ve kolay olmasıdır. Tedavi sonrasında iki saat süreden sonra hiç bir şekilde yemek ve içecek bile içilmesi yasaktır. Üç gün sonra tamamen iyileşmeye başlayacaktır. Dudak dolgusu yapıldıktan sonra hastalardan bazılarında şişlik görülebilir. Bu durum da gayet normaldir. Tedaviden sonra bazı insanlarda morarma ve kızarıklık da görülebilir.

Dudakların daha kalın görünmesini isteyenler dudak dolgusu tercih edebilir. İnce dudaktan şikâyet eden bayanlar için dolgun dudaklar harika bir şeydir. Dolgun konusunda mutlaka kaliteye önem vermelisiniz. Dolgunuz yapıldıktan sonra hemen herkes tarafından fark edileceğinden kesinlikle emin olabilirsiniz. Tedaviler kişiden kişiye de değişmektedir. Bu yüzden tedavi sırasında sinirleri gevşemeleri sağlanmaktadır. Dudaktaki sinirler gevşetilerek bloke edilir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir