En Güzel Altın Bileklik Modelleri

 

Sevdiklerinize En Şık Hediyeler

 

Sevdikleriniz ve ya kendiniz için düşünebileceğiniz takı modellerinden biri de altın bileklik modelleridir. Birbirinden farklı tasarımları ile göz dolduran ve kullanıcılarının beğenisine sunulan altın bileklik modelleri içinden beğenebileceğiniz pek çok model bulacaksınız. Herkesin zevkine uygun tasarımlarla işlenen bu zarif takılar süslemesi ve kalitesiyle farkınızı ortaya koyacaktır. Tasarımcıların 2017 yılına özgü en yeni tasarımları arasında klasik modeller kadar, sportif modeller de yoğun ilgi görmektedir. Ayrıca hem normal altın hem de beyaz ve yeşil altın kullanılarak üretilen bileklik modelleri usta ellerin hayal gücü ile birleşiyor ve sanatsallaşıyor.

 

Altın Bileklik Modelleri

 

Tüm süs malzemelerinde olduğu gibi altın bileklikler üretilirken de doğal objeler ustalıkla işleniyor. Öyle ki yaprak detayı, çiçek ve ya kuş objeleri, gül veya zarif bir dal, buğday başağı ve ya lale motifleri gibi pek çok model altınla birleşerek ortaya harika altın bileklik modellerinin çıkması sağlanıyor. Ayrıca ince ve kalın tasarımlar kullanıcıların birbirinden farklı zevkleri göz önünde bulundurularak sunuluyor. Bilekliklerin her ayrıntısı zarafetini öne çıkarmaktadır. Birleştirme yerinde orta kısmına kulplarından modelin en ince ayrıntısına kadar işlenen yeni sezon bileklikler taş işlemeciliği kullanılarak da ayrı bir anlam kazanıyor. Özellikle beyaz, siyah ve renkli taşların modellerin detaylarında yerleşimi, inci ve ya farklı renklerdeki boncuklar, zincir ve halka detayları derken çeşitlilik artmaktadır. Diğer taraftan hasır modeli, örgü modelleri, yıldız, çeyrek altın, sonsuzluk sembollü modeller, farklı geometrik ayrıntılar kullanılan modeller, Türk bayrağı detaylı modeller, minikler için uğur böceği ve ya nazar ayeti detaylı figürler ve daha pek çok model altın bileklik çeşidi mağazalarda görmektedir.

 

Altın bileklik modellerini sarraflardan temin edebileceğiniz gibi, online alışveriş kolaylıklarını kullanarak da satın alabilirsiniz. Ayrıca online kataloglar aklınızda pek çok modeli, fiyat ve ürün sıralamasını, bileklikleri gram ve ayar değerlerini en ince ayrıntısına kadar inceleyebilirsiniz. Adrese teslimat kolaylığı ile istediğiniz ürünü belirtiğiniz adrese yönlendirerek kısa bir sürede temin edebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme, koşulsuz iade ve değişim ve tüm ayrıcalıklar için online altın bileklik satan siteleri ziyaret ederek en güncel kampanyalardan ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir