Hediyelik İlginç Saatler

 

Artık telefonları ayarlayıp kalksak da her zaman hediyelerimiz arasında mutlaka bir saat vardır. Bu ister çalar saat olsun ister kol saati özel günlerinde mutlaka ilginç veya standart özelliklere sahip kol saati olarak hediyelik saat tercihlerimiz mutlaka olmuştur. Hiç kimse sabah erken kalkmak istemez ama hem iş hem de okul zaruretleri yüzünden güzelim sıcak yatağımızı bırakıp kalkmaya mecburuz. İşe bu durumda imdadımıza bazen sinir bazen de yüksek sesli müziklerle bizi ayağa kaldıran çalar saatlerimiz yetişiyor. Bu azap dolu sabahları yüzümüzü gülümsetecek şekilde sizleri yataktan kaldıracak bu ilginç ve şirin hediyelik saat çeşitlerine bir göz atalım.

KAMERA ALARM SAAT: Fotoğraf sever sevdiklerimize hediye edebileceğimiz güzel bir hediyelik saat. Tamamen bir fotoğraf makinesine benzeyen bu ürün hem saat hem alarm özelliğine sahip. Karanlıkta uyumak zorundaysanız deklanşörüne basarak ışığını yakabiliyorsunuz. Boyutları 10X16X5 cm olan bu kamera alarm clock tasarımıyla odanızın bir dekorasyon öğesi oluyor aynı zamanda.

RENK DEĞİŞTİREN SAAT: Adından da anlaşılacağı gibi bu hediyelik saat renk değiştirerek evinizi rengarenk yapıyor. Takvim ve termometre göstergesi bulunan saat.4 adet AAA pil ile çalışabilmektedir. Ayrıca bu saatin sürekli renk değiştiren 7 renkli led ışığı mevcut unutmadan bunu da söyleyelim.

PACMAN ALARM SAAT: Birçoğumuz ismi görünce eminim o oynamaktan büyük zevk aldığımız oyun aklımıza gelmiştir. Oyundaki waka waka sesleri ile sizi yataktan kaldırmayı vaat eden saatin alarmı ve ışığı dondurma özelliği mevcuttur. Oyun meraklılarına hediyelik güzel bir saat bence.

ATARİ ALARM SAATİ: Ben galiba çocukluğa döndüm bu hediyelik saatleri görünce gidip bir atari mi oynasam! Bu saat de pacman gibi nostaljik saat severlere güzel bir hediye bence. üzerindeki joystick ve atari tuşları ile ayarlanan saat 15 cm uzunluğunda ve atari görünümünde. Hadi saatini ayarla ve güne atarinin sesleri ile uyan.

TUNA KONSERVE ALARM SAAT: Bu saat kesinlikle iştah açacak gibi tabi balık sevmeyenler hariç! Tuna Konserve saat alarmlı ve magnetli bir saat. Bu saate elinde çatalla yaklaşan bir arkadaş veya akrabanız olursa hiç şaşmam hani. Size tavsiyem bunu eğer eski model davul fırın kullanıyorsanız zamanlayıcı olarak kullanın pek işinize yarayacaktır. Kendi odanızda karnınız acıkabilir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...