Tesettür Kaban Ve Feraceler

 

 Tesettür kaban modelleri yeni sezon ile 2017 yılına da damgasını vuracak modelleri ile en fazla aranan ve tercih edilen giyim markalarından ve ürünlerinden oluşmakta bunların arasında da hızla yerini almayı başlamaktadır. 2017 yılında da en fazla tercih edilen tesettür ürünleri içinde yer almayı başarırken en farklı ve kışlık ürünleri ile göz kamaştırmaktadır. Bu sebeplerden birisi de bu tesettür alanında satış ve satış hizmetleri sunarak bunları sergileyen ve tasarlayan pek fazla markanın gelişerek ortaya çıkmış bulunmasıdır.

 

Sadece iç giyim olarak düşünülmeyerek, dış giyim ve aksesuar ürünleri ile kaliteli ve gösterişli ürünler üreten ve bunları sunan giyim markaları mevcut bulunurken, bu modellerinin arasında da ayrıcalıklı bir seçenek olarak marka mont ve kaban modellerini üreten ve satan firmalarda pek fazla bulunmaktadır. Giyim alanında ilgi ve talebin son zamanlarda çok olması ile beraber tesettür giyim, mont, kaban ve tesettür ürünleri de çok fazla çeşitlenmeye başlamış ve buna karşılık daha çok üretilmeye başlanmıştır. Tercih ve beğeni kategorisine göre ayrılmış ve sürekli yenilenen kalitesi ile ilgi odağı olmuştur.

 

Kış aylarında hem soğuktan korunmak hem de muhafazakâr bir görsellik sağlayarak daha narin ve kibar duran modellerin tercih edilmesi nedenleri ile belden veya yakadan kemerli modeller, dizlere kadar uzanan modeller veya diz altı modelleri en fazla tercih edilmekte ve tesettür kaban modelleri, mont modelleri ve bunların fiyatlarıyla birbirinden farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Ünlü ve popüler markaların öne çıkması nedeniyle çeşitli marka trendlerinden yararlanıldığı unutulmayarak buna göre seçimler yapılmaktadır. Tesettür ferace alanlarında en özel ve önemli seçenekleri içinde yer alarak dış giyim alanlarında estetik görsel ve şık tasarımlar sunmaktadır.

 

           Ferace modelleri ve fiyatları ile de ön plana çıkarken dış giyimin en önemli parçalarından biri olmaktadır. Dışarı çıkmak için kullanılarak, tesettür sahibi hanımların daha zarif ve kolay şekilde kombinleyerek giyinmelerini sağlamaktadır. Kökenleri Osmanlı kültürüne dayanmaktadır. Yenilenen sezon ve tesettür modası ile sadece siyah değil birçok tonda kullanılarak modaya uygun renklerle ortaya çıkmaktadır. Genç kesime de hitap ederek çok fazla tercih edilmektedir. Modelleri ile en yeni tasarım ve en yeni renkler ortaya çıkmakta genç kesimin çok fazla dikkatini çekmektedir. Ferace çeşitleri renklere ve modellere göre daha çeşitli ve daha çekici hale gelerek kapalı kesiminde ilgisini daha fazla çekmeye başlamıştır.

 

Dantel detaylar kullanılarak da siyah feraceler hareket kazandırılmakta ve halen tercih edilmeye devam etmektedir. Koyu ve siyah renkler ağırlık olarak kullanılıp tercih edilse bile daha açık ton tonlamalara da yer verilmeye başlanmış ve modaya uyum süreci başlamıştır. Dantel ve gipür detayları ile de siyah ferace modelleri gipürlerin ve dantellerin bir uyum kattığı şık ve zariflikten yararlanmaya başlamış ve yaka kesimleri ile kollardaki kesimler ile de farklılıklarıyla öne çıkmaktadır. Uzun tunikler kesimleri ve kol yaka detayları ile öne çıkmakta ve kullanılmaktadır.

 

Simetrik kesimlerle model kazanan uzun modeller çok fazla tercih edilmekte ve çeşitli kombinlerle kullanılmaktadır. Pantolonlarla kullanılırken çok rahat ve şık bir görünüm sağlamakta tesettür şıklığını bu alana da taşımaktadır. En yeni tunik modelleri ve fiyatları ile her kesime uygun kaliteli ve şık tasarımlar yapılmakta ve tesettür alanı genişleyerek farklı beğenilere hitap etmektedir. Modern ve şık tesettür alanları yaratarak kendine hayran bırakmakta ve şıklık çerçevesinde sunulmaktadır. 2017 sezonuna uyan yepyeni modelleri ile sezon başında da büyük bir ilgi ve rağbet görmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir