Araç Muayenesinde Sıkıntıya Son

arac-muayeneHer Araç İçin Randevu

 

Muayene bir araç için son derece önemli bir durumdur ve her araç mutlak suret ile her yıl bu muayene işlemelerin yaptırmak zorundadır. Ancak artık bu durum oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için de Tüvtürk sitesinden giriş yaparak site içerisindeki telefonlar aracılığı ile çok kolay bir şeklide randevu alınabilir ve aynı şekilde kolayca muayene işlemi yapılabilir. Bununla birlikte üstelik artık her hangi bir sıra da beklemeye gerek yok. Eski zamanlarda her ne kadar bu durum son derece uğraş veren bir durum olsa da, şimdi artık randevu sistemi ile oldukça kolay bir noktaya ulaşmış durumdadır.

 

Kolay Bir Randevu

 

Artık araç muayene randevu sistemi ile hiç kimse çok fazla zorlanmadan kolay şekilde bu büyük ve kaliteli randevu site üzerinde gerekli olan randevu saatini alacak ve o noktaya gidip hiç sıra beklemeden işlemini yapacaktır. Ancak bunun için şu da unutulmamalı ki eğer araç muayene randevu ile her hangi bir randevu saati alınmış ise muayene alanına en az 15 dakika kadar önce gidilmesi gerekir. Bunun nedeni ise muayene öncesi bir takım prosedürler vardır ve bu prosedürlerin halledilmesi gerekir.

 

Evrak İşleri Halledilmeli

 

Bunlar da bir takım evrak işleridir ve muayene alanındaki kayıt bürolarına muayene başlamadan önce mutlak suret ile kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Aksi taktirde tüm bu yapılan işlemler en baştan yeniden başlayacaktır. Bir diğer taraftan araç muayene randevu için götürülecek olan her hangi bir araç adına eğer aracı başka biri muayene için götürecek ise o kişi ya da kişilerim mutlak sureti ile 1 ay içerisinde her hangi bir aracı muayeneye götürmemiş olması gerekmektedir.

 

Yoksa bu muayene işlemi kati suret ile geçersiz sayılır ve tüm işlemler yeniden başlar. Bu site üzerinden artık telefon aracılığı ile bir randevu alma işlemi sayesinde çok kolay bir şekilde her aracın muayenesi çok kısa bir sür içinde bitmektedir. Tek yapılması gereken site üzerinden bir randevu almak ve kolay bir şekilde aracı muayeneden geçirmektedir. Araç muayene randevu ile artık çok kolay bir şeklide tüm araçlar muayene yapılır.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir