Çok Amaçlı Dudak Kremi

Gün boyu rüzgardan kuruyan dudaklarınızın, beslenmeye ve korunmaya ihtiyacı vardır. Bunun yanında bir de parlaklık veriyorsa tadından yenmeyen bir dudak kremine sahipsiniz demektir. İşte size bahsetmiş olduğumuz ürün; Nuxe Baume Prodigieux Levres Naturel Cristal .
Dudak bakım ürünleri kategorisinde Nuxe Baume Prodigieux Levres Naturel Cristal , çok amaçlı bir dudak kremidir ve vurguladığımız üzere dudağınızı besler, dış etkenlere karşı korur ve dudaklarınıza arzuladığınız parlaklığı kazandırır. Aldığınız andan itibaren tüm yıl kullanabileceğiniz bu ürün, her cilt tipi için uygundur.

Tek seferde dudaklarınızı besleyen ve güneş gibi çevresel faktörlere karşı dudaklarınızı koruyan Nuxe Baume Prodigieux Levres Naturel Cristal mango yağından aldığı hoş kokusu ile hem içinizi ferahlatacak hem de dudaklarınıza kazandırdığı rengiyle, dudaklarınızın ışıldamasını sağlayacak. Zengin içeriği ile dudak derisini yenileyip eski yumuşak dokusuna kavuşmasını sağlayan bu çok amaçlı dudak kremi aynı zamanda günlük hayatta kullanabileceğiniz şekilde dudağınızı hafifçe renklendiriyor.

Ruj kullanmanıza gerek kalmadan dudaklarınıza hem bakım yapmış hem de renklendirmiş oluyorsunuz. Sitemizde bulunan tüm ürünler gibi dermokozmetik özelliğe sahip olan bu ürün dudaklarınızın tamamını onarıp yeni ve yumuşak bir doku kazanmasını sağlıyor. Nuxe Baume Prodigieux Levres Naturel Cristal ’i şık ve çekici ambalajıyla çantanızdan ayıramayacak, gerek duyduğunuzda hemen çıkartıp, ufak
bir ayna yardımıyla dudaklarınızı tazeleyebileceksiniz.
Dudaklarının nemsizliğinden şikâyet eden hanımların çantasından ayırmaması gereken dermokozmetik Nuxe Baume Prodigieux Levres Naturel Cristal , çantanızda olmadığı zaman yokluğu hissedilecek bir ürün olacak. İçinde bulunan mango, ayçiçeği, badem, shea yağı, E vitamini ve doldurucu küreler ile ışıltı veren parlak dudaklara sahip olmanız çok kolay.
Piyasadaki çoğu ruj, renklendirme amaçlı, hiç bir onarıcı etkisi olmayan klasik kozmetiklerdir. Nuxe Baume Prodigieux Levres Naturel Cristal hem onarır hem de renk verir. Bu ürünü bayanların en çok tercih etme nedenlerinden biri sadece renklendirmekle kalmayıp, ürünün dermokozmetik özelliğe sahip olmasıdır.

Eğer cilt ürünlerinden bahsediyorsak dermokozmetik özellikte olması önemli bir
kriterimiz olmalıdır. Çünkü cilt hassastır, onarılmaya ve yenilenmeye ihtiyaç duyar. Bu aşamada da dermokozmetiğin onarıcı ve yeniden yapılandırıcı etkisi ürünlerdeki büyük tercih sebebi olarak karşımıza çıkıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir