Ege Nakliye Hizmetleri

ege-nakliyatNakliye hizmetlerinde İzmir İstanbul nakliye eşya taşıma hizmetlerinde bir çok nakliye firması bulunmaktadır. Bu firmalar ev eşyaları taşımacılığında tüm yükünüzü İzmir’in istediğiniz semtinden nakliye araçlarına yükleyerek İstanbul’da yine istediğiniz her köşesine 1 günde taşınma imkanı sunmaktadır.

Ev taşınması 1 gün içerisinde taşınması makul bir zamandır. Ancak taşınma sırasında kaliteye önem verilmesi gerekir. Ev eşyaları bilindiği gibi uzun zaman kullanılır. Bu eşyalar arasında hassas sayılabilecek mobilyalardan beyaz eşyalara kadar onlarca çeşit sayabiliriz. Mutfak eşyaları, avizeler, elektronik cihazlara kadar nakliye sırasında hepsi risk altındadır.

Ege Nakliyat firması tüm bu riskleri ortadan kaldırmak amacıyla bir çok riski ortadan kaldıracak önlemler almaktadır. Bunlar arasında paketleme ve kolileme ön plana çıkar. Moblyalarınızın her parçası titizlikle sökülerek patpat poşetlere sarılmaktadır. Bu sayede ezilme ve darbelere karşı koruma sağlayarak, hiçbir çizik veya hasar almadan taşınacağınız adrese tekrar montajlanarak kullanabilirsiniz.

Elektrikli eşyalarınız arasında avizeler yine taşınma sırasında en fazla zarar gören risk altındaki eşyalardandır. Nakliye personelinin elektrik işlerinden anlaması, elektrikli cihazların sökülmesi, yine aynı şekilde yeni taşınacağınız adrese bağlanması gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin sorunsuz şekilde yapılması nakliye hizmetinin önemini ve kalitesini ortaya koyar.

İzmir – İstanbul arası karayolu ile yapılan nakliye hizmetlerinde yoğun bir trafik sözkonusudur. Bunun en büyük nedenleri arasında her iki şehirde büyükşehir olmasıdır. İş değişikliği, öğrencilik, yazlık ve kışlık evlerde konaklama bu nedenlerin en önce gelenlerindendir.

Nakliye hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken konuları sıralayacak olursak;

 1. Zamanında yükleme ve indirme
 2. Eşyaların güvenliğinin sağlanması
 3. Taşıma malzemelerinin kaliteli olması. Patpat poşet, koli vb.
 4. Bantlama işlemlerinde özen ve dikkat
 5. Taşımada kullanılan araç yüklemesi planlı olmalıdır
 6. Montajlamada tecrübeli elemanlar bulunmalıdır
 7. Elektrik işlerinden anlayan personel bulunmalıdır
 8. Yerinde alınan her eşya gideceği evdeki aynı odada yerine yerleştirilmelidir

Saydığımız bu konular Ege nakliyat hizmetleri veren bir çok firma yer almaktadır. Ancak bu firmalar arasında işi profesyonel olarak yapan firma sayısı az denilebilir. Bu nedenle firmalar iyice araştırılmalı, referansları ve daha önce yapmış oldukları hizmetler gözden geçirilmelidir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

 1. Adem dedi ki:

  Başarılı makale

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir