Erkekler İçin Parfüm Seçimi

 

Erkeklerin Parfüm Seçimi Nasıl Olmalı?

Bayanlar kadar erkekler de giyimine kuşamına, aldıklarına, bakımına titizlenir ve dikkat ederler. Özellikle kıyafetlerine tamamlayıcı olan parfümü kullanmayı kendilerine görev bilirler. Erkekler bayanlar kadar süslü olmasalar da onların da süsü parfümdür diyebiliriz. Erkeklerin parfüm seçimi bayanların kine göre daha farklı olup koku yelpazesi de onlarınki kadar geniştir. Hemen hemen her erkek odunsu ve misk kokularını beğenirler. Daha erkeksi olan kokuları genel olarak orta yaşlı erkekler tercih ederken küçük yaştaki erkekler için daha soft kokular tercih ederler. Orta yaşlı erkekler daha kalıcı kokular tercih ediyor ki gün içinde sadece evden çıkarken kullanmaları gerekmekte bu yüzdendir. Bayanlar gibi çantalarında parfüm taşıyamayan erkekler bundan dolayı parfümlerini sabah evden çıkarken bir defaya mahsus kullanırlar.

 

Erkeklere Hediye Seçerken

Erkeklere hediye seçimi bayanlara seçimden daha zordur. Çünkü seçilecek ürün yelpazesi oldukça dar olup seçecekleri hediyeyi iyi düşünmeleri gerekmektedir. Bu yüzden erkeklere en güzel hediye seçeneği erkek parfümleri olup, oldukça beğenilmektedir. Zaten çok fazla hediye seçeneği bulunmayan erkekler için parfüm hediyesi oldukça uygun bir hediye olup tarzlarına göre alınan parfümler erkekler için hediyeden çok ihtiyaç karşılamaya bile girer. Bu da onlar için oldukça iyi bir hediye olacaktır. Erkeklere seçeceğiniz parfüm hediyeleri genel olarak en çok tercih edilen kokulardan olmaktadır. Bu da onları çok mutlu eder.

 

Erkekler de Bayanlar Kadar Titiz

Erkekler de parfüm konusunda bayanlar kadar titiz ve dikkatlidir. Sebebi ise erkeklerin parfümü onların aksesuarı olarak da sayılmaktadır. Genel olarak erkekler aksesuar konusunda oldukça kısırdırlar. Erkeklerin aksesuarları genel olarak kol düğmesi, kravat, papyon, saat, bileklik tarzı ürünler olup bunları tamamlayıcı olarak da parfümü sayabiliriz. Bu yüzden parfüm ve parfüm çeşitlerine oldukça dikkat eden ve özen gösteren erkekler parfüm seçimlerini de bu gibi konulara dikkat ederek yaparlar. Her erkeğin kokusu kendine has ve özeldir. Bu yüzden seçtiği parfüm de kendine özel olmalıdır ve sürekli aynı kokuyu kullanmalıdır. Böylece kendine özel kokusu herkes tarafından beğenilen ve dikkat edilen bir koku haline gelir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir