Kadınların Mutfaktaki Yeni Gözdesi

 

Günümüzde birçok alanda yenilikler yapıldığı gibi bayanların modern tarzına ayak uyduran mutfak eşyaları da bu alanda yerini almıştır. Son yılların modern görünüşü sayesinde ön plana çıkarak teknolojinin bütün imkânlarından yararlanılarak farklı tasarımları ile sizlerle buluşan ankastre fırın setleri gözde haline gelmiştir. Tabi ki bu şekilde tercih edilmesinin sebebi bayanların mutfaktaki yardımcıları olmasından kaynaklanmaktadır.

Modern görüntüsünün yanında az yer kaplayarak alanınızdan tasarruf yapmanızı sağlar. Aynı zaman da fırınınıza atacağınız yemeklerin altı pişmemiş üstü yanmış derdi olmadan sadece ayarlarını yaparak gelişen teknoloji sayesinde eşit seviyede pişmesini sağlayacaktır. Tepsilere yerleştirdiğiniz yemeklerinizi tek tek fırına atıp pişirme işlemine ankastre fırın sayesinde veda edebilirsiniz. Çünkü surf pişirme teknoloji sayesinde yemek kokularını birbirine karıştırmadan pişirme özelliğine sahiptir.

 

Fırınların ön camları kullanım güvenliği açısından 4 katlı camlardan imal edilir. Bu nedenden dolayı sıcaklık derecesi maxımum seviyeye çıkarak pirolitik özelliği sayesinde fırınınız kendi kendini temizler. Fırın ısınız yüksek dereceye ulaştığı için kenarlarda oluşan yağ ve yemek atıkları yanarak yok olur. Bu işlemden sonra tek yapmanız gereken nemli bir bez yardımı ile fırın içinizi silmektir. Fırınınızın kirlilik durumuna göre ayarlama yapabilirsiniz. Daha az kirlenmiş ise eko temizleme sistemini kullanarak aynı zamanda enerji tasarrufu da yapmış olursunuz.

 

Ankastre fırın alanında genişleyerek yeni renk ve modelleri ile tüketicilerle buluşmuştur. Fazlasıyla tercih edilen paslanmaz çelikten imal edilen iz bırakmayan inox fırınlar parlak görünümü ile mutfakların gözdesi olmuştur. Çocuklarınızın parmak izlerini yok etmeye uğraşmayacağınız fırınlar mutfaktaki yerlerini alarak sizleri daha mutlu kılan ev anneleri haline getirmiştir. Ayarladığınız fırın dercesine çok kısa sürede ulaşarak pişirme işlemine hemen başlar.

 

Tek yapmanız gereken hazırladığınız yemeğin türüne göre fırın derecesini, pişirme süresini ayarlayarak fırınınızdaki alarmın yemeğiniz artık hazır diye uyarmasından sonra tepsini almak. Isıyı eşit miktarda dağıttığı için isterseniz tamamen yağsız yemekler pişirebilirsiniz. Çünkü fırınınız aynı zamanda içerideki nem oranını dengeleyerek yiyeceklerinizin sağlıklı pişmesini sağlamaktadır. Ankastre fırın hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak uzman ekibimiz tarafından aklınıza takılan tüm soruların yanıtını alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir