Nakliyat İşlemleri Nasıl Gerçekleştiriliyor?

 

istanbul nakliye

Evden eve nakliyat artık daha hızlı

 

Geçmiş zamanlarda daha çok söze dayalı olarak yürütülen nakliyat hizmetleri artık güne ayak uydurarak daha sistemli ve hızlı şekilde yapılıyor. Bunun sebebi nakliyat firmalarının tamamen müşteri odaklı hizmet vermeye başlaması. İşte bu yüzden evden eve nakliyat hizmetleri, hizmeti kullananlar tarafından oldukça yüksek memnuniyetli geri dönüşler yaşıyor. İşinin ehli olan ve uzun yıllardır aynı sektörde varlığını sürdüren evden eve nakliyat şirketleri, hizmet ağını daha da genişleterek hem daha fazla kişiye iş imkânı sağlıyor hem de hizmet kullanıcılarının yüzündeki gülümsemeyi arttırıyor. Peki, şu an hizmetler nasıl yürütülüyor? Bir de bu kısmıyla ilgili detaylara inmek gerekli.

 

 İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri

 

Artık İstanbul evden eve nakliye hizmetleri tamamen bir sistem kurularak devam ettiriliyor. Öncelikle müşteri temsilcisi arayan kişinin talep etmek istediği hizmetle ilgili detaylı sorular sorarak en doğru seçeneği sunuyor. Sonrasında eklenmesi gereken işlemler varsa bunların değerlendirmesi yapılarak bilgilendirme işlemi tamamlanıyor. Müşterinin tüm bilgileri onaylamasından sonra kişisel bilgileri, adres bilgileri ve nakliyesi yapılacak eşya ya da ürünlerin detaylı bilgileri öğrenilerek uygun ortak tarih kararlaştırılıyor. Tüm bu yapılan program dahilinde bir sözleşme hazırlanarak iki nüsha şeklinde hazırlanarak hizmetin gerçekleşeceği gün uzman personellerle müşteriye gönderiliyor.

 

Müşteri imzası alındıktan sonra yüklemeyle ilgili prosedürler yerine getirilerek ulaşılması gereken adrese geçiliyor. Araçta bulunan tüm eşyaların sorunsuz şekilde indirilerek teslim edilmesinden sonra, teslimatın sorunsuz yapıldığına dair yine müşteri imzası alınarak hizmet tamamlanmış olup adresten ayrılıyor. Bu şekilde yürütülen işlemler evden eve nakliyat sektöründe müşteri için son derece avantajlı bulunuyor. Çünkü her iki tarafında elinde bulunan yazılı bilgilerle kendisini garantiye almış olması söz konusu oluyor. Böylelikle hizmet sektörünün en önemli noktası olan müşteri memnuniyetiyle sirkülasyon devamlılığı sağlanıyor.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir