Pony Oyuncak Çeşitleri

pony-oyuncaklarÇocukların severek izlediği ve oyuncaklarıyla da severek oynadığı Pony, bir Amerikan animasyonudur ve ilk sezonuyla 2010 yılında ekranlara girmiştir. Ana karakterini küçük midilliler oluşturmaktadır. Pony oyuncakları birden fazla çeşidiyle çocukların beğenisine sunulmuştur. Çocukların severek oynayacağı oyuncakların özellikleri ise,

Süslü Pony; 15 cm boyuyla ve 2 farklı renk seçeneğiyle içerisinde elbiseler, ayakkabılar, kolye uçlarıyla oldukça eğlenceli bir paket oluşturmakta. Bebek Pony; 2 renk seçeneğiyle pille çalışmakta ve ses çıkarma özelliği bulunmakta, emzik ve biberon aksesuarıyla şirin bir tercih. Pony Pop Güzel Kanatlı Figür; 3 farklı modeli bulunmakta ve kutu içerisinde kanatlar, saç, kuyruk aksesuarları yer almaktadır. Pony Peluş; 6 adet 25 cm boyunda ve 4 adet 50 cm boyunda çeşitleri bulunuyor.

pony6Pony 3 Katlı Canterlot Sarayı; 40 adetten çok aksesuarı bulunan bu oyuncak 74 cm uzunluğundadır. İçinde farklı karakterlerin figürlerini bulunduran bu paket oldukça eğlencelidir. Pony Işık Saçan Rarity; pille çalışan bu oyuncak ışık saçarak oldukça şık gözüküyor. Kutu içerisinde bulunan tarak ve tokalarla Pony’i istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

 

pony2Pony Pop Büyük Figür; 2 farklı figür seçeneğiyle, 13 cm boyundaki bu oyuncak boya kalemleri ve tırnak süslemeleriyle farklı bir ürün. Pony Prenses Twilight Sparkle; 20 cm boyunda ve birçok aksesuardan oluşan bir oyuncak. Pony Modacı Rarity; saç rengiyle sizi oldukça şaşırtacak pony, çeşitli aksesuarlarıyla tam bir ikon. Pony Pop İkili Figür Seti; 2 farklı pony ve eğlenceli yapıştırmalarla pony oyuncakları arasında yer almakta.

pony4Pony Pinkie Pie’nin Şekerleme Dükkânı; bu dükkânı istediğiniz gibi dekore edebileceğiniz yapıştırmalarla mevcut bir paket. Gökkuşağı Pony ve Arkadaşı; bu pakete bir adet madalyon ayrıca anahtar eşlik ediyor. Pony arkadaşıyla bu paketi daha da şirin kılıyor. Pony Pop Figür; 4 farklı çeşidi bulunan bu ürün, tüm ponylerle uyumlu süslemelere sahip bir paket.

 

pony5Pony Pop Aksesuarlı Figür; bu kutuda saç tokaları ve ilginç, eğlenceli yapıştırmalardan oluşan bu pakette çok süslü ponylere sahip olmak isteyenlerin tercihi. Çocukların çok havalı bulduğu bu oyuncaklar keyifle oynayacakları özel bir ürün. Özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken bu ürün, 3 – 14 yaş grubundaki çocuklara hitap etmektedir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir