Romoss Powerbank Ayrıcalığını Sizde Yakalayın

 

Gelişen teknoloji ile bizlerde teknolojiyle yakından ilgilenmekteyiz. Artık evlerde, işyerlerinde kullandığımız teknolojinin yanı sıra sokakta gezerken bile teknolojiyi sonuna kadar kullanıyoruz. Telefonlar, tabletler artık her yerde yanımız da. Sürekli hesaplarımızı kontrol edip, mailler yollayıp, telefon görüşmeleri yapıyoruz. Ta ki şarjımız yettiği kadar sürüyor bu durum.

 

Şarj bittiğinde ise eğer şarja takabileceğimiz bir yerde değil isek, o zaman her işimiz yarım kalabiliyor. Ulaşım sağlayamıyoruz, maillerimizi atamıyoruz, belki kişisel belki özel olan tüm işlerimiz yarım kalıyor. Hatta işimizle alakalı bir durumda bizleri çok zor duruma sokabiliyor. Böyle aksilikler olmadan profesyonelce kullanmalıyız teknolojiyi. İşte bu yüzden bize en iyi çözümü Romoss Powerbank sunuyor.

 

Peki, tam olarak neyden bahsediyoruz? Nedir bu Romoss Powerbank? Powerbank, önceden doldurulmuş taşınabilir güç deposudur. Romoss markası bu ürünü geliştirerek, bu hizmette önemli bir noktaya gelmiştir. Geliştirdiği ürünleriyle Romoss Powerbank bizlere farklı serilerde ürünler sunuyor. eUSB serisi, Gt serisi, Polymos serisi, sailing serisi ve solo serisi.

 

eUSB Serisi:

 

Bu seride 6 farklı ürün mevcuttur. eUSB sofun 4, eUSB sofun 6, eUSB ranger 17, eUSB ranger 95, eUSB icharger90, eUSB icharger45.

 

Gt serisi:

 

Bu seri tek üründen oluşmaktadır. Dinamik alüminyumdan üretilmiş, iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Şarj süresi 6,5 saattir.

 

Polymos Serisi:

 

Bu seride 2 üründen oluşmaktadır. Polymos 5 ve Polymos 10 olarak. Polymos 5’in 3,5 saat şarj süresi varken, Polymos 10’un 6,5 saat şarj süresi vardır.

 

Sailing Serisi:

 

Bu seride 7 ürün mevcuttur. Sailing 1, Sailing 2, Sailing 3, Sailing 4, Sailing 4S, Sailing 5, Sailing 6. Çok gelişmiş bir seri olup, 13 saate kadar şarj süresi vardır.

 

Solo Serisi:

 

Bu seride 7 üründen oluşmaktadır. Solo 1, Solo 2, Solo 3, Solo 4, Solo 4S, Solo 5, Solo 6. Bu seride max 10,5 saate kadar şarj süresine sahip gelişmişlik mevcuttur.

Sizde bulunduğunuz her ortamda teknolojiden mahrum kalmak istemiyorsanız, parcanet.com.tr den dilediğiniz bir Romoss Powerbank sahibi olabilirsiniz. Gelişmiş ürün seçenekleri ile sizin tüm isteklerinizi karşılayacak bir ürün mevcuttur. parcanet.com.tr den kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Böylelikle sizde hiç bir kesintiye uğramadan telefon, tablet, bilgisayar vb tüm ürünlerinizi kullanabilirsiniz. İstediğiniz fiyat ve özelliklerdeki powerbanklar sizler için parcanet.com.tr’ de hizmetinizde.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir