2017 Yılının Tunik Modası Nelerdir

 

 

Hem moda gelişmelerini takip eden hem de günlük hayatında tunikten vazgeçemeyen bayanlar için 2017 yılının en trend tunik modası nasıl olacaktır? Araştırdık ve sizler için makalemizde topladık makalemizi okuduktan sonra ek bilgi edinmeye gerek duymadan tunik alışverişi için yollara düşebilirsiniz. Bu yıl tunikte dikkat çeken detaylar aşağıdaki gibi olacaktır:

 

1- 2017’ nin tuniklerinde zımba detayları dikkat çekmektedir. Zımbanın yanı sıra kollarda yer alan düğme şıklığı, tuniklerin üzerini süsleyen çeşitli amblemler ve tuniklere ayrı bir hava katmak için kullanılan süs fermuarlar… Orta yaşlı bayanların tercihi olabilecek taş işlemeleri de bu yılın moda trendleri arasındadır. Tüm bunlar küçük dokunuşlar ile sade olan tuniği gayet havalı hale getirecektir. 2017 yılı tunik modellerinde her kesim düşünülmüştür. Taş işlemelerini ağır bulan ve daha çok spor giyinmekten hoşlanan gençler için çizgi film kahramanlarının olduğu figürler tuniklere eklenmiştir.

 

2- 2017 yılı tunik modellerin de göze çarpan bir diğer detay ise pilisedir. Tuniklerin etek ve kol bölgelerinde kullanılan pilise detayları sizlere şık ve zarif bir hava katacaktır. Pilise detaylı bir tuniğiniz yok ise en yakın zamanda dolabınızda bulunmasınız tavsiye edebiliriz.

 

3- 2017 yılının yaz sezonunda asimetrik kesime sahip modeller dikkat çekmektedir. Bu yılın sonbahar ve kış sezonlarında ise kadife kumaştan yapılmış tunik modellerini tercih etmenizi önerebiliriz. Bu yıl serin kış aylarında kadife kumaş ve kalın kumaştan yapılan örgü tunikler ilgi odağı olacak ve şıklığınıza şıklık katacaktır.

 

4- Hamile bayanlar da rahat ve rahatlığının yanında şık olması sebebi ile tuniklere ilgi göstermektedirler. Hamile bayanlar tarafından zaten sevilerek giyilen tuniklere; duygusal oldukları bu dönemde daha çok severek ve beğenerek giymeleri için bebek ve bebek figürleri eklenmiştir. Bu detaylar hamile bayanları oldukça mutlu etmektedir.

 

5- 2017 yılının tunik modellerinin arasında moda trendleri arasında geçerliliğini yitirmeyen şifon kumaştan elde edilen tunikler de yer almaktadır. Genç, yaşlı ve orta yaşlı birçok tesettürlü bayan tarafından severek ve beğenilerek giyilen şifon tunikleri bu yılda kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir