2018 Modasında Neler Var

2018 tesettür giyim modası  hakkında herkes gibi sizde nelerin olduğunu , hangi parçaların kullanıldığını, hangi renklerin ağır bastığını merak ediyor olabilirsiniz. Bu dönem sade ama zıt renklerin birlikte kullanılmasıyla elde edilen bir uyumu daha çok göreceğiz. Renk kullanımında özellikle güz renklerinden yararlanılacak. Kahverengi ve tonları nut renkler olarak ön plana çıktığı için ve son yıllarda moda dünyasında bir sadeleşmeye başlandığı için bu sezonda daha nut renklerin kullanılacağını söylemek mümkün. Bu sadelikten tesettür modası da payına düşeni alarak daha mat, daha gösterişsiz renklerden oluşan parçaarı ön plana çıkacak.

Öne Çıkan Parçalar

2018 tesettür giyim modası öne çıkan parçaları arasında aslında görmeye pek alışık olmadığımız ceketler ön planda olacak. Bu sezon kadınların da ceket giyebileceği bir sezon olacak. Günlük hayatta sıklıkla giyilen hırka ve yeleklerin aksine ceketlerde bir değişim söz konusu biraz hırkayı andıran yapılarıyla düğmesiz ceketlerin her rengini görmek mümkün. Özellikle kış sezonunda süet ve kadife ceketlerin her rengi bulunuyor. Sizde bu ceketleri görür görmez bunlardan bir tane mutlaka almak isteyeceksiniz.

Tesettürde Elbisenin Yeri

Her ne kadar elbise vazgeçilmez bir kadın kıyafeti olsa da bu sezon elbiselerin yerini pantolonların aldığını görüyoruz. Elbette etekten ve elbiseden vazgeçmek istemeyen bayanlar olabilir. Ancak bunları 2018 tesettür giyim modası kataloglarında yerini pantolonların aldığını görüyoruz. Pantolonların üzerine giyilen tunikler bu sezonda vazgeçilmez parçalar arasında bulunuyor. Yine tunik gömlekler ve hırkalarda kış sezonuna damgasını vuracak parçalar arasında.

Şıklık Ve Rahatlık Bir arada

Şık olmak için rahatlığınızdan ödün vermenize gerek yok. Hem şık hem de rahat olabileceğiniz. Parçaların bulunduğu kombinleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Rahatlığınızdan ödün vermeden tesettür kombinlerinde pek çok öne çıkan parçalardan sizde birini alabilirsiniz. Örneğin  esnek pantolonlar, bol tunikler tam size göre olabilir. Bunun yanında kış aylarında bu yıl kürklerin yeniden kullanılmaya başlandığını görüyoruz. Hem mont hem de kıyafet üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz kür parçaları ile şık ve rahat olurken soğuklara karşı da korunmuş olacaksınız.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir