Abiye Fiyatları Nedir?

 

Almasak olmayan abiyeler! Önemli gün ve gecelerin vazgeçilmezleri… Genel olarak “pahalı” imajı yaratsalar da abiyeler son zamanlarda hem güzellikleri hem de uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir.

İşte birbirinden güzel tesettür abiye modelleri ve fiyatları;

 

Tek Parça Kuyruklu Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları Nedir?

Kuyruklu abiyeler bu senenin en moda elbiselerinden. Genelde belden itibaren açılan geniş etekler ve bel ve kollarda güpür detaylar dikkat çekmektedir. Arkası uzun olan etekler, önden ayakkabı ucunu gösterecek şekilde hafif kısa ve son derece zarif bir görünümdedir. Kuyruklar, bu yıl balık etek modelli abiyelerde de kullanılmıştır. Balık etekleri tamamlayan, elbisenin ceket görünümlü üst kısmı varak detaylarla süslenmiştir. Yine flok baskı, elbise eteklerinde ve kuyruklarında sık kullanılmaktadır. Uzun etekli ve kuyruklu abiye fiyatları 109 TL ile 289 TL arasındadır. Bu fiyatlar zaman içinde ve elbisenin özelliklerine göre değişebilir.

 

İkili Takımdan Oluşan Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları Nedir?

 

İkili takımlar özellikle orta yaş hanımların en fazla tercih ettiği abiye modellerindendir. Özellikle yeleği pul payetli takımlar, şal ve seyyar pelerinler güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Yelekli modellerin önü çoğu zaman abiyenin şıklığına uygun parlak bir broşla birleşmektedir. Şal ve seyyar pelerinli modeller ise krep şifon kumaştan yapıldığı için hem çok rahat olmakta hem de şal ve pelerin eteklerindeki işleme detaylarıyla elbiseye harika bir görünüm vermektedir. Bu tür abiyelerin fiyatı ise değişmekle birlikte 129 TL ve 159 TL arasındadır.

 

Şifon Abiye Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

 

Şifon, abiye elbiselerde belki de en çok kullanılan kumaş türüdür. Özellikle düğünlerin yaz yazlarında olduğu göz önüne alındığında, krep şifon terletmez, ağırlık yapmaz ve çok da şık bir görünümü vardır. İnceliği ve asaleti her modelden elbiseye yakışır. Bu nedenle bu kumaşa ter modelde abiyede rastlayabilirsiniz. Ayrıca şifon kumaş işlemelere ve simlere de uyum gösteren bir kumaş türüdür. İpek kadar pahalı olmaması da abiye fiyatlarını uygun bir aralıkta tutmaktadır. Bugün baktığımızda tesettür abiye fiyatları genel olarak 29 TL ile 400 TL aralığında kampanyalara göre değişmektedir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir