Abiyeler İçin Eşarp Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tesettürlü bayanların vazgeçilmezi kaliteli marka ve modellerden yana olmaktadır. Özel davetlerde kullanılan eşarplarda ise seçimler genellikle parlak ve canlı renklerden yana olmaktadır. Şık yapısı ile dikkat çeken modeller abiyelerin rengi ile uyum yakalanarak kullanılıyor. Armine eşarp modelleri kataloglarda da yerini almaya devam etmektedir. Düz renkten vazgeçemeyenler için de pek çok kıyafetle uyumlu olan, abiye, gece elbiseleri üzerinde de garip bir görüntü oluşturmayan modeller ünlü markaların raflarında yerini alıyor.

Abiye Kombinleri Nasıl Yapılır?

 

Belli kalıplara sığmayan, özel davetlerde bakışları üzerine çeken anneler için de modern detaylarla kaplı modeller tercih edilmektedir. Armine eşarp sektöründe her yaş grubuna hitap eden bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Karışık renklerden oluşan eşarp modelleri de hem pek çok kıyafeti tamamlamakta hem de abiyeler üzerine estetik görüntü oluşturmaktadır. Yüksek kaliteye sahip olan eşarplarla rahat gün geçirmek de mümkün olacaktır. Canlı renkleri ile dikkat çeken, önü düz duran modeller en sık tercih edilenler arasında yer alıyor.

 

İddialı Bayanların Eşarp Tercihi

 

Abiye kıyafetler içerisinde iddialı görünmek isteyen bayanlar için de şık eşarp modelleri seçilirken ayakkabı, çanta uyumuna dikkat etmek gerekmektedir. Abiyelerin zıttı renkte seçimler olabileceği gibi açık ya da koyu tonlarda da seçimler yapılabilmektedir. İlkbahar ve yaz sezonunun tüm renklerini bulunduran eşarp desenleriyle her ortamda iddiayı yansıtmak mümkün olacaktır. Moda trendlerinden izler taşıyan Armine eşarp geniş ürün koleksiyonu sunmaktadır. Birbirinden güzel olan desenler ve renklerdeki modeller hem klasik hem de spor giyim severler için iddialı bir seçim olmaktadır.

 

Özel Davetlerin Vazgeçilmezi

 

Tesettür giyimde vazgeçilmez olan eşarplar gece davetleri için yeniden tasarlanmaktadır. 2017 modasında çizgi parçalar da eşarplarda yerini alanlar arasında yer alıyor. Sezonun trendi tasarımlar yapan Armine eşarp şık yapısı ile de dikkat çekiyor. Eski dönemlere göre boyuna ve enine çizgilerin bir arada kullanıldığı eşarplar da abiyeler, özel kıyafetler üzerine oldukça estetik görünmektedir. Kombin rahatlığı sağlayan eşarp modelleri koleksiyonları son trendlerden izler taşıyarak tasarlanmaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir