Altın Küpeniz Sizi Ele Veriyor

 

Genellikle bayanlar tarafından aksesuar olarak kullanılan altın küpe sizin tarzınızı, duygu ve düşüncelerinizi, estetik zevkinizi kısacası sizi ele veren bir ayrıntı olabiliyor.

 

Altın Küpede Renkler ve Anlamları

 

Altın ve mücevherat sektörü 2000’li yıllarda kendini renk seçenekleri ile yeniledi. İlk olarak altın sarısı şeklinde bir renk olarak günlük hayatta da ifade ettiğimiz sarı altını değerlendirelim;

 

Günlük kıyafet içinde sarı altın kullanan ya da tercih edenler, eskiye bağlı, yeniliklere kapalı, gösterişi seven, doğallık hayranı, gelişmelere veya bir şeyin aslını kaybetmesine karşı, yaş olarak orta seviyede veya yaşlı olarak nitelenebilecek iken genellikle özel bir gecede siyah veya zümrüt yeşili bir elbise üzerine takılan altın küpe zarafeti, uyumu, güzelliği ortaya çıkardığı gibi elbisenin renk koyuluğu içinde dinamizmi gösterir.

 

Sarı altından sonra ortaya çıkan ikinci renk olan beyaz altın küpe kullanımı veya tercih edilmesi özel bir gece olsun günlük kıyafet içinde kullanım olsun sizin çevrenize vereceğiniz anlam değişmez. Sadelik, dingin bir ruh hali, dikkat çekmeme isteği, olağan bir gün veya durumdan farklı olmama isteği, yeniliklere açıklık, değişime ve gelişime uygunluk, giyim tarzına uygunluk, yaş olarak genellikle ilk gençlik dönemi veya orta gençlik döneminde yer alınan, genellikle modern çizgiyi korumak veya yaş çevresine uygun davranmak şeklinde yorumlanabilir.

 

En son olarak piyasaya çıkarılan yeşil altın küpe estetik zevkin görsellikle doruk noktaya ulaştığı, gösterişin ve zenginliğin, elit insan profilinin oluştuğu, günlük veya özel günler için ayrı ayrı tercih edilebilecek kadar küpe çeşidine ve maddi zenginliğe sahip olunduğu, yenilik ve son modanın takip edildiği, kişisel zevkin bir farklılık yaratma olarak kullanılabildiği, yaş olarak genç, orta veya yaşlı kesim tarafından rahatlıkla kullanılabilen, yeşil altın küpe kullanımı ve tercihi için dikkat edilecek en önemli nokta gecenin ambiyansı ile uygun olmasıdır.

 

Ne Zaman, Hangi Altın Küpeyi Tercih Etmeliyim?

 

Bu sorunun en güzel cevabı altın küpeyi kullanacağınız zaman diliminin sizin için özel bir anlam ifade edip etmediği, bulunulacak ortamın yapısı, içeriği, kıyafetinizin rengi, saç renginiz, ortamdaki kişi sayısı doluluk veya boşluk ölçüsünde zarif bir küpe ile dikkat çekip ilgi görme isteğinizin olup olamama durumu ve en önemlisi sizin kendinize hangi renk altın küpe yakıştırdığınız tercihinizi etkileyecektir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir