Armine Twill Eşarp Nasıl Kullanılmalıdır

 

            Eşarp firmaları her yıl binlerce yeni modeli piyasa sürmektedir. Tesettürlü bayanlar için eşarplarını diğer giysilerine uydurmak büyük bir sorun olmaktadır. Genellikle tek parça olarak çok güzel olan o eşarplar tüm giyimde uyumlu durmamaktadır. Eşarbın güzel görünmesi ve iyi bir desenin olması onun kişide güzel duracağı anlamına gelmemektedir. Güzel bir giyimdeki esas nokta eşarbın bir bütün içerisinde iyi bir kompozisyona sahip olmasıdır. Armine eşarp türleri birçok renk ürün ile uyum sağlamaktadır. Ürünü kullanacak kişi kendi özeliklerini çok iyi tanımalıdır.

 

Her eşarp herkese gitmemektedir. Birey yüz hatlarını, ten rengini, göz yapısını, burun şeklini, dudak yapısını, boyun uzunluğunu ve alın genişliğini çok iyi analiz etmektedir. Bu özeliklerin eşarp seçiminde çok büyük bir önemi bulunmaktadır. 1610-4 Kodlu Armine eşarp ürünü eşsiz uyumundan dolayı tesettürlü bayanların yoğun tercihine uğramıştır. Yüz analizi yapmak çok zor bir işlemdir. Bu işlemin gereklerinden kurtulmak isteyen tesettürlü bayanlar her insana gidebilen modelleri tercih etmektedir. Ürün birçok insana uyabilen özelliği ile diğer eşarp türlerinden ayrılmaktadır.

 

Eşarp Deseni Ebru Desenini Anımsatıyor

 

Ürünün kesimi tam bir kare yapısındadır. Bu Armine eşarp ürününün ölçüleri; eni 90 cm boyu 90 cm olarak üretilmiştir. Tasarımın çevresinde ince bir çerçeve bulunmaktadır. Çerçeve rengi kırmızıdır. Bu marka eşarplarında çok görülmeyen bir renktir. Diğer ürünlerde genel siyah renk bu durum için kullanılmıştır. Bu üründe kullanılan kırmızı ürünün oldukça renkli olduğunu göstermiştir. Armine eşarp türleri arasında ürünü ayıran en temel özellik pudra, mavi, bordo, füme, pembe, yeşil ve kırmızı renklerinden oluşan renk şeritleri dizaynıdır. Ürün bu yazın modern kumaşı olan twill kabartmalı kumaştan üretilmiştir. Ürünün temeli ipek kumaştan olduğu için yaz kullanımı için çok uygundur. Ürünü giyen kullanıcı başına örtüğü andan itibaren başın her bir yönü farklı iki renge girmiş olmaktadır. Örtünün desen dizaynı icabı ile her iki renk başın bir tarafında kalmaktadır. Bu yapı eşarbı kullanan kişinin dikkatleri üzerine çekmesini sağlamaktadır. Bu renk dizilişi aynı zamanda eşarbın kolay bir şekilde her renk kıyafete uyumlu olmasını sağlar

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir