AYIN PARFÜMÜ: ARMANİ Sİ

Sİ

Bu ay için bir parfüm seçtim:   Ben ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. Tenime çok iyi uyum sağladı. Giorgio Armani’nin çıkardığı Sİ, İtalyan Bergamutu, İtalyan Mandalinası, Frenk Üzümü Neo Jungle Esansı® ile buluşturuluyor. Kokudaki bu teknik onu benzersiz ve rakipsiz kılıyor. Ayrıca Frezya, Türk Gülü Esansı, Neroli Esansı. Osmanthus, Mısır Yasemini, Brezilya’dan Silhat Yaprağı Esansı, Vanilla, Kunduz Yağı, Armani’nin bu çok değerli parfümünde kokuya güç ve duyusallık katan ve Silhatla birleşince kokuyu modernize eden odunsu amberimsi özel içerik Orcanox’ la birleştiriliyor. Bu zengin karışım, Armani SI‘nin hem çok modern hem de çok güçlü kalıcılıkta bir parfüm olarak ortaya çıkmasını sağlıyor.

Sİ 1

İlk sıktığınızda yoğun ve keskin meyvemsi bir koku yayıyor. İlk etapta frenk üzümü baskın kokusu kendini hissettiriyor. Ama rahatsız edici değil. Daha sonra kaldıkça vanilya kokusu yerini alıyor ve frezyaya dönüşüyor. Bazı tenlerde frezya ekşimsi bir kokuya dönüşebilir. bu yüzden mutlaka deneyin. Teninize uyum sağlarsa alın. Ben beyaz tenli biriyim. Bana çok güzel uyuyor. Kalıcılığı bir Givenchy’nin Organza’sı gibi değil. Sİ’yi Sabah sıktıktan sonra akşama doğru bir daha tazelerseniz yeterli olacaktır.

Fiyatı 100 ml’i 259-380,-TL civarlarında. İnternet sitesinden alacaksınız her siteye bakın. Ben alışveriş merkezlerinde bulunan kozmetik satış yerlerinden almıyorum parfümlerimi. Nevoka.com adlı siteden alıyorum. Aynı gün fatura ile birlikte gönderiyorlar, güvenilir bir site. Tamamen orjinal, fiyatlarından belli.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir