Balıksırtı Ve Deri Kemerli Tunikler Çok Beğenildi

 

Hanımların vücuduna tam olarak oturan ve görsel anlamda harika bir izlenim veren bu güzel tesettür tunik modelleri yeni sezon itibariyle hanımların büyük bir ilgisini çekmiş durumdadır. Balıksırtı tasarımı ile diğer tunik modelleri göre daha değişik bir görsel sunumu hoş tunik çeşidi, özellikle eklenmiş olan deri kemer aksesuarı sayesinde mükemmel bir uyum yakalamış görünüyor. Üstelik Soğuk havalarda hanımları sıcak tutacak bir kumaş yapısı ile üretimi gerçekleşmiş olan bu harika tunik çeşidini, ister güzel bir pantolon modeli ile tamamlayarak giyebilir dilerseniz sadece bir elbise şeklinde de giyerek kullanabilirsiniz. En çok da evlerde misafirlerinizi beklerken tercih edebilecek olan bu güzel tunik çeşidi, tam bir şık ev giysisi olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Birçok farklı rengi ile balıksırtı tunik modelleri

 

Balıksırtı tarzı modelinin yanı sıra deri kemeriyle daha bir kombin oluşturup harika bir görsel veren bu güzel tesettür tunik modeli, aynı zamanda tüm hanımları kendi zevkine uygun olarak bulabilecekleri hoş renkleri altında da güzel bir seçim yapılarak satın alma şansı bulunabilir. Gri ile birlikte haki rengi ve bordo renginin harika bir görünüm verdiği bu güzel tunik çeşidi aynı zamanda taş rengi ile de doğal bir görünüm sunmaktadır. Özellikle bağlamalı deri kemer sayesinde bel kısmında mükemmel bir görsellik katan kemeri istediğiniz gibi bağlayabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. Üstelik bunun altına giyeceğiniz farklı renklerdeki pantolonlarda da tercih edebilir ve değişik renkler ile üretilir gerçekleşmiş olan bu tuniklerin sayesinde harika bir uyum yakılmasını bulabilirsiniz.

 

En güzel tunikler burada

 

Bir yıl içerisinde hanımların en çok tercih ettiği giyim çeşitlerinden biri olarak ön plana çıkan tesettür tunik modelleri, balıksırtı ve deri kemerli bu modelinin yanı sıra yeni sezon ihtimalle daha birçok değişik seçenek altında hanımların beğenisine çıkmış durumdadır. Kendi bütçenize ve beğeninize uygun bir şekilde Modaselvim sitesi aracılığıyla en kaliteli ürünleri bulabilir ve çok uygun fiyatlar altında kazanma şansını kullanabilirsiniz. İstediğiniz her yerden kolay bir şekilde sipariş verebilir ve yeni sezon tunik modellerini farklı zamanlarda giyebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir