Bayandan Erkeğe Papyon Modası

papyon-fiyatlari

Artık günümüzde papyonları sadece erkekler değil bayanlarda gömleklerde veya lacost tarzı günlük kıyafetlerinde dahi kullanmaktadır. Papyon cinsiyet ayırmaksızın herkeste güzel duran bir aksesuardır. Üstelik papyon fiyatları çok yüksekte değildir. Herkesin cebine uygundur. Ve oldukça kullanışlıdır. 7 den 70 e herkes kullanabilir.

Mağazalarda papyon bulmak zordur. Bazı erkek mağazalarında bir kaç adet bulunur. Ve o da sadece erkeklere özgüdür. Ancak internet sitelerinde papyonlar daha fazla seçenekleri vardır. Ve bayan erkek olarak bulmakta mevcuttur. Ve internet sitelerinde ki papyon fiyatları biraz daha uygun ve cezp edici olur. Herkes kendi tarzına uygun papyonlar bulabilir. Papyon ne kadar küçük bir aksesuar olursa olsun insana kattığı bambaşka bir havası vardır. Türkiye’de pek kullanılmasa da diğer bir kaç ülkede bazı kadınlarda oldukça havalı göstermiştir. Ve papyon her kıyafetle kullanılmaz.

Düz bir göleğin üzerine desenli bir papyon oldukça güzel durabilir. Fakat düz bir gömlek üzerine düz bir papyon kullanmak boğabilir. Desenli bir gömlek üzerinde düz bir papyon kullanmak onu daha çekici kılabilir. Fakat desenli gömlek üzerinde desenli papyon kullanmak çok hareketli olabilir.

Eğer papyonu sadece günlük hayatınızda kullanmayı düşünüyorsanız saten papyonlar veya kumaş papyonlar değil de daha çok örme papyonlar güzel olabilir. Örme papyonlar daha spor kalır.  Veya hafif desenli papyonları düz eşyalarınızla tercih edebilirsiniz.  Papyonları günlük hayatınızda sportif olarakta veya şık bir takım elbisenin parçası olarakta kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda uzun uğraşlar sonucunda kendiniz evde yapabilirsiniz. Veya evde kullanılmayan kravatları papyon haline çevirip kullanabilirsiniz. Papyon herkese ve her yaşa hitap eder. Önemli olan kıyafetinize uygun papyonlar seçebilmenizdir. Ve uygun kombinlerle, uygun seçimlerle doğru bir şekilde tamamlamanızdır. Papyon bir aksesuardır. Fakat doğru kullanıldığı zaman fazlasıyla hoş ve güzel durmaktadır. Alış veriş merkezlerinden daha çok internet sitelerinden bakabilirsiniz. Daha çok çeşitler vardır.

Papyonları incelemek ve fiyatlarını görmek için buraya tıklayınız.

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir