Bayanlarda Moda

 

modaBayanlar için sitemizde hem tesettür modası hem de açık bayanlara uygun kıyafetler bulunmaktadır. Birçok marka kıyafetler var ve aynı zaman da modaya da uygundur. Sitemizdeki kıyafetler popüler ve ünlü tasarımcılarda bulunurken indirimli kıyafetler de bulabileceksiniz. Sitemizde takipte kalarak kampanya ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Moda derken bayanlar da akan sular durur.

Moda aslında insana yakışan kıyafetlerdir. Bazı bayanlarda kıyafet yakışırken aynı kıyafet başka bir bayan da yakışmaz. Bu yüzden de her yıl moda trendleri değişmektedir. Her bayanın tarzına uygun kıyafetler sitemizde yer almaktadır. Bu yılın modası trençkotlardır. Modelleri ise salaş ve uzundur. Çok etkileyici, çok şık ve çok havalı hissettiren bir modeldir. Bayanlar bu yıl en çok tercih ettiği vazgeçilmez ve favorileri arasında yer almaktadır.

Trençkotlar her mevsimde giyebileceğiniz ve her mekana uyum sağlayabileceğiniz bir kıyafettir. Kalın basenli bayanlar için önerilerim ise üst kıyafetler daha uzun olması ve uzun tunikler giyilmesi tercih edilmelidir. Bluz seçimimizde de dar değil de bol ve altı lastiksiz olanını tercih etmelisiniz. Çünkü bu şekilde sizlerin basenini ve bel bölgesini daha çok belirgin etmesine sebep olur. Pantolon seçiminde ise vücut yapımına göre pantolon seçmelisiniz. Kıyafet almadan önce vücudunuzu çok iyi tanımanız gerekmektedir.

Öncelikle düşük bel pantolonlardan kesinlikle uzak durmanız en doğrusu olacaktır. Dar paça pantolonlar değil de İspanyol paça olan pantolonlar tercih etmemelisiniz. İspanyol paça pantolon sizin vücudunuzu daha ince göstereceğinden emin olabilirsiniz. Ayakkabı seçimine gelirsek bacakları kısa olan bayanlar ince topuklu ayakkabı tercih etmelidir. Bu şekilde daha uzun bir bacak ve sizi daha dik görünmenizi de sağlayacaktır.

Kalçaları geniş olan bayanlarda da yüksek bel olan pantolonlardan da özellikle uzak durmalarını öneririm. Bacaklarınız kısa ise yapacağınız şey dar paça pantolon ve sivri topuklu ayakkabı giymelisiniz. Eğer sız topuklu ayakkabı gitmekte zorlanıyor iseniz o zaman kalın topuklu ayakkabı da giyebilirsiniz. Beli ince olan bayanlara söylemek istediğim düşük bel bir pantolon ve İspanyol paça ince beli olan bayanlara çok yakışacaktır. Vücudu kıvrımlı olan bayanlara da gelirsek bacak kısmının biraz geniş model kıyafetler tercih etmelisiniz.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir