Bayanların Gözdesi Şık Tunikler

tunik-7

Son zamanlarda bayanların giyim sektöründeki hızlı açılımları sayesinde sektör çok ilerleme kaydetti. Bu sektörde hanımların en çok tercih ettiği tarz olan tuniklerde gün geçtikçe farklı renklerde ve modellerde müşterilerin zevkine sunulmaktadır. Tunik seçiminde hanımlar için birçok alternatif bulunmaktadır. Tunik modelleri tesettür giyimin de en çok tutulan kıyafetleri arasında yer almaktadır. Farklı tasarımlar sayesinde hanımlar kendilerine çok farklı tarzlar yaratabiliyor. Artık hayatın her alanında yer alan iddialı bayanlar şıklıklarıyla göz doldurabilmek için birbirileriyle yarışıyor.

Tuniklerde Zarafet Yarışları

 

tunik-6

Şık pantolonlarınızı son dönemlerin en trend tunikleriyle tamamlayabileceğiniz bir moda savaşı başlamış bulunmaktadır. Sizler de zevklerinize ve kendinize güveniyorsanız zaten bu savaşın içinde yer alabilir kendinizi gösterebilirsiniz. Tunik konusunda birçok firma en iyi tasarımlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Hanımların gerek internet alışveriş sitelerinden gerekse marka mağazalardan satın alabilecekleri bu tunikler uzun yıllar daha popülaritesini kaybetmemeye son derece kararlı. Sevdiklerinizin düğünlerinde giyebileceğiniz ışıltılı kumaşlardan hazırlanan tunikler sizlere hem abiye şıklığını verecek hem de geniş kullanımı sayesinde çok büyük bir rahatlık sağlayacaktır.

 

tunik-11

Hanımların en çok günlük hayatta da tunik kullanımına yöneldiğini görüyoruz. Düz renkte sade olan tunikler daha çok günlük hayatta kullanılırken pırıltılı kumaşlardan üretilenler gece kullanımları için tercih ediliyor. Tunik tasarımlarında tül, dantel gibi ayrıntıların da kullanılması şıklığınıza farklı bir bakış açısı getirecektir. Yakalara ve omuzlara kullanılan taşlı apoletler de farklı bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Tunik Tasarımlarında Renk Uyumları

tunik-10

Bazı hanımlar tunik kombinlerinde pastel renklere yönelirken bir kısmı da daha canlı renklere yönelmekteler. Tabi şıklık sadece tunik seçimiyle olmuyor. Tuniklerinize uyumlu seçtiğiniz eşarplarınız ve kullanacağınız çantalar da sizi tamamlayacaktır. Genellikle uyum konusunda eşarp ve tunik seçiminde birbirine yakın renkleri tercih eden hanımlarımız çoğunlukta. Oysa tercih edilen zıt renklerin de kendine göre bir uyumu olduğunu unutmamak gerekiyor. Çarpıcı bir zarafet istiyorsanız kesinlikle kombinlerinizde zıt renkleri ustalıkla kullanmalısınız. Ancak daha sade, sessiz bir asalet yakalamak istiyorsanız pastel tonlar ve uyumlu renkler tercihiniz olsun. Tunik seçiminizde bir diğer husus da vücut ölçülerinize dikkat etmeniz. Kesinlikle moda olduğu için vücut ölçülerinize uyum sağlamayan bir tuniği giymeyin.

tunik-9

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir