Bilezikte Son Trendler

 

Tarih boyunca bütün kadınların vazgeçilmez takı aksesuarı olan bilezik günümüzde de popülerliğini korumaktadır. Kullanılan madenin çeşidine göre model verilen bilezikler her yaş grubunda bulunan kadınlar için değişmez takı çeşididir. Basit bir ip şeklinde olabileceği gibi, en nadide taşlarla süslenilmiş bir şekilde de karşımıza çıkan bileziklerde tercih faktörünü öncelikli olarak fiyat belirlemektedir. Kullanılan madenin cinsi, taş kullanılmışsa değeri, tasarım mı yoksa fabrikasyon ürünü mü gibi sorulara yanıt aldığınız zaman bileziğin de fiyatı ortaya çıkacaktır.

 

Modern kadının vazgeçilmezi, bilezik…

 

Eğitim ya da gelir düzeyi ne olursa olsun bilezik sevmeyen kullanmayan kadın yok gibi bir şey. Basit boncuklarla hazırlanmış bir çeşidiyle de karşımıza çıkan bilezik, kuyumcuların vitrine dahi koymaya kıyamadığı, kasalarında özenle muhafaza ettikleri bir mücevher olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Kullanılan malzeme aynı zamanda kullanışlılık, moda ve kalite konularında da ipuçları vereceği için tercih yapmadan önce etraflıca incelemenizi öneririz. Zira alacağınız ürün bir nevi sizi temsil eden kimliğinizdir. Şık bir abiye ile eşleştireceğiniz kalitesiz bir aksesuar tüm hazırlıklarınızı çöp yapabilir.

 

Son eğilim bilezikler…

 

Şık giyiminizi güzel bir aksesuar ile tamamlamak istediğinizde bilezik size yardımcı olabilecektir. sezonun trend bilezik modelleri için internette aramalar yapabilir, ya da birkaç avm gezebilirsiniz. bütçenizin nispetince yapacağınız tercihlerinizde her dönem kullanılabilirliği olan tabir i caiz ise zamansız modelleri tercih etmeniz, o aksesuarı uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olacaktır. Spor bir kıyafetle kombinlemek istediğinizde boncuklu bir model tercih edebilirsiniz. Ahşaptan imal edilen bilezikler de son derece şık durduğundan klasik bir takım ile ya da yine spor bir kıyafet ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Şık bir davette kullanacak iseniz, gold ya da dore bilezikler imdadınıza yetişecektir. Ancak daha da gösterişli bir görüntü sergilemek istiyorsanız, tercihinizi pahalı mücevherlerden yana kullanabilirsiniz. Ancak burada atlamamanız gereken önemli bir detay var. Şöyle ki, şık bir mücevher üzerinizdeki tüm detayları gölgede bırakacağı için abartılı bir kostüm tercih etmek yerine sade ve şık bir kıyafet seçimi ile daha feminen ve hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir