Bu Yıl Moda Olan Tunikler Nelerdir

 

Tunik, pek çok bayan tarafından oldukça severek ve beğenilerek giyilen daha çok yaz aylarında tercih edilse de kış aylarında da üzerine hırka, yelek ve benzeri sıcak tutacak kıyafetler ile kombin yapılan ürünler arasında yer almaktadır. Kıyafetler arasında tesettür tunik kıyafetinin bu kadar çok tercih edilmesi ve beğenilmesinin sebeplerinden biri rahat olması diğeri ise giyen kişilere şık bir görünüm katmasıdır.

 HANGİ RENKLER KULLANILACAK?

 

           Tesettür tunik kıyafetinden vazgeçemeyen birçok kadının aklında bu yıl tunikte kullanılacak olan renklerin neler olduğu sorusu vardır. Bu soruya şöyle cevap vermemiz yerinde olacaktır: Size en çok yakışan renk hangisi ise bu yılın modası da odur. Çünkü bu yıl tunik de tek bir renk ya da bazı renklerin moda olduğunu söylemek yanlış olur. Tesettür tunik de genellikle her yıl tüm renkler kullanılmaktadır. Bu sebep ile kişi kendisine en çok yakışan renkleri tercih ederek kendisini mutlu hissedebilir.

 

 HANGİ MODELLER KULLANILACAK?

 

Renk seçimine karar veren bayanlar model seçiminde zorlanacaklardır. İşte bu yıl en çok tercih edilen modeller şunlardır:

 

1- Bu yılın yaz sezonunda asimetrik kesim rüzgarı esecektir. Asimetrik kesimi sevenler için bu sene oldukça mutlu geçeceğe benziyor.

 

2- Havalar soğuduktan sonra ince tuniklerinizi raflara kaldırabilirsiniz. Çünkü bu yıl üreticiler tesettür tunik tutkunu olanları sonbahar ve kış sezonlarında da düşünerek kadife kumaştan üretim yapmışlardır. Kadife kumaşı sevmeyen bayanlara üreticiler bir müjde daha vererek; kalın kumaş kullanarak örgü tunikleri üretmişlerdir. Bu tunikler ile hem içiniz ısınacak hem kışında tunik şıklığından taviz vermeyeceksiniz.

 

3- Her yıl tunik modasında kullanılan şifon kumaşlar bu yıl da kullanılmaya devam edecektir. Şifon kumaş tuniğiniz var ise bu yıl da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

4- Taş işlemesini sevenlere bu yıl bir müjde de tunik üreticilerinden geldi. Tuniklerin farklı bölgelerinde yer yer kullanılan taş işlemeli tunik modelleri raflardaki yerini çoktan aldı.

 

5- Spor giyinen kesim için ise zımba detayları kullanıldı. Bunun yanı sıra süs için tunik modellerine fermuar eklendi.

 

Tüm bu sayılan modeller raflarda göz doldurarak alıcısını bekliyor…

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. kadın saglık dedi ki:

    yazı çok güzel siteyi takibime aldım böyle devam edin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir