Bu Yılının Tunik Çeşitleri Nelerdir?

 

Tunikler tesettür dünyasının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Hem rahat hem de kullanışlı olması sebebi ile genç yaşlı demeden tüm bayanların severek giydiği ürünlerden biridir. Hatta o kadar ki kapalılar için üretilen tunik çeşitleri açık bayanlarında dikkatini çekmekte ve onlarda tunik furyasından nasibini almaktadırlar. Böylesine çok sevilen ve beğenilerek giyilen tunikler de bu yıl neler ön plana çıkmakta ve hangi renkler kullanılmaktadır. Sizin için araştırdığımız bu konu hakkındaki bilgileri aşağıda sizler ile paylaştık. Siz de ekstra araştırma yapmadan makalemizi okuyarak bu yılın tunik çeşitleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle renk demiştik. Aslına bakarsanız tunikler de tüm renkleri kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz ve hoşunuza giden size en çok yakışan rengi tercih edebilirsiniz. Çünkü tunik de herhangi bir renk seçimi yapmak zorunda değilsiniz. Her yıl tüm renkler Tunik çeşitlerinde kullanılmaktadır. Ancak biz gençlere daha cıvıl cıvıl canlı renkler giymelerini ve altına jean ya da dar paça pantolon tercih etmelerini önerirken; orta yaşlı bayanlara daha sade ve pastel tonları ve altına da tuniğinize uygun bir kumaş pantolon önerebiliriz.

 

Bu yıl tunik modellerinde gençler çokça düşünülmüştür. Zımba ve amblem detayları olan tunikler, süs olarak kullanılan fermuar, kol manşetlerinde bulunan şık düğmeler ve çizgi film kahramanlarının süslediği tunikler ile gençler hem spor hem de hoş bir görünüme sahip olacaklardır. Ayrıca bu yıl tuniklerin kol ve detaylarındaki piliseler ilgi çekmektedir. Pilisenin yanında asimetrik kesime sahip tunikler de bu yıl modadır. Taş işlemesini seven genç ve orta yaşlı hanımlara da müjde! Bu yıl tunikler de bol bol taş işlemelerine rastlamanız mümkündür.

 

Kışın da tunikten vazgeçemeyenler bu aylarda daha çok kadife ve kalın kumaştan dikilmiş tunikleri tercih etmelidirler. Tunik çeşitleri rahatlığı ve son derece kullanışlı olması açısından hamile bayanlarında dolaplarını süslemektedir. Hamile bayanlar için özel tasarlanmış bebek ve civcivin yumurtadan çıkması gibi bebeği anımsatan figürler ile renklendirilmiş tunikler dikkat çekmektedir. Bu detaylar ile hamile bayanlar tuniklere eskisinden daha çok ilgi gösterecektir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir