Büyük Beden Giyim Modelleri

Tesettür giyimin yaşadığı değişim ve gelişim sonrasında pek çok farklı modelde tesettür elbise piyasaya sunuldu. Tesettür giyim sektörünün yaşadığı değişimler sonrası bayanlar istediği renk ve modelde kıyafet bulma imkanına sahip oluyor. Büyük beden bayanlar tesettür giyim tercih ederken istediği beden kıyafetin renk ve modelini bulmakta güçlük çekiyordu. Ancak son zamanlarda herkesin beklentisi ve ihtiyacına uygun büyük beden tesettür giyim modelleri askılardaki yerini aldı.

Vücut Hatlarına Uygun Büyük Beden Tesettür Giyim Seçimi

Büyük beden tesettür giyimin en önemli koşullarından biri de vücut tipine uygun bir şekilde giyinmektir. Doğru kıyafetleri ve doğru renkleri bir araya getirdiğinizde şık ve zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz. Doğru büyük beden tesettür modellerini tercih ederken vücudun güzel yanları ön plana çıkarılmalı ve şikayet edilen göbek ve basen bölgesi gizlenmelidir. Kısa boylu bayanlar büyük beden tesettür kıyafetler tercih ederken enine çizgili kıyafetler tercih etmemeye özen göstermelidir.

Büyük Beden Bayanlar Nasıl Tesettür Kıyafetler Tercih Etmelidir?

Pardösü veya kapı tercih etmeyen büyük bedenli tesettürlü bayanlar tek düğmeye sahip blazer ceketleri tercih edebilirler. Bu ceketler sayesinde vücudun üst kısmındaki kiloları gizleme imkanına sahip olabilir ve bel kısmını olduğundan daha ince gösterme imkanına sahip olabilirsiniz. Ancak ceket seçiminde dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz blazer ceketlerin kalça kısmına kadar inmemesine özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi halde kalça kısmınız daha ön plana çıkabilir ve kalçanızı gizlemeye çalışırken daha ön plana çıkarabilirsiniz.

Büyük Beden Tesettür Giyimde Kumaş Seçimi

Büyük beden tesettür seçiminde kumaş seçiminin doğru yapılması oldukça önemlidir.  Büyük bedene sahip bayanlar kabarık kumaşlardan kaçınmalıdır. Daha ince görünmek isteyen bayanlar krep, şifon veya ipek kumaşları tercih ederek daha zarif bir görüntüye sahip olabilirler. Büyük beden bayanlar brokar kumaş kullanılarak hazırlanmış iri pileye sahip eteklerden uzak durmalıdır. Büyük beden tesettür giyim tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Sizler için birbirinden özel, farklı renk ve desene sahip büyük beden tesettür giyim modellerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir