Daha Güçlü Ve Yoğun Kirpikler İçin

Gözlerimizin etrafını muhteşem bir düzen ile saran kirpiklerinizin daha sık ve daha dolgun gözükmesini ve aydınlık göz çevresi görünümüne sahip olmanızı sağlayan Vichy formülü yine sizlerle. Aşırı dolgun kirpikler ile göz kırpmanızı sağlayan Vichy markasına ait olan bu mükemmel ürün Vichy Liftactiv Serum Göz & Kirpik Sıkılaşmış Ve Aydınlık Göz Çevresi Görünümü, Daha Güçlü Ve Yoğun Kirpikler.
Vichy Liftactiv Serum un uygulama şeklinden bahsederek, nasıl kirpiklere ve göz çevresi bakımı olarak etki ettiğine bir bakalım;
Öncelikle, bir dam aldığınız serumu iki elinizin orta parmakalarını birbirine sürterek yayın. Gözlerinizi içerisine serum kaçmayacak şekilde kapattıktan sonra yumuşak hareketler ve hafif dokunuşlar ile serumu tüm göz ve çevrenize uygulayın. Gözlerinizin iç bölgesinden başlayarak dışa doğru kirpikleri de dahil ederek düz hareketler ile tüm göz bölgenizde gezdirin. Kirpiklerinize uygularken rimel sürer gibi düşünerek hafif hafif kiripklere ve kirpik diplerine yedirebilirsiniz. Vichy Liftactiv Serum ’u cilt emmeye başladığı zaman kirpik bölgesine iyice yoğunlaşın. İşaret parmaklarınızı kirpik köklerinize yerleştirin ve kaldırma kareketiyle uçlara kadar uygulayın. Bö ylece kirpiklerinize göz çevrenize etki edecek olan Vichy Liftactiv Serum iyice uygulanmış olacak. Hassas, Karma, Kuru, Normal, Yağlı olması farketmeksizin tüm ciltlerin kullanabileceği bu serum, sıkılaştırıp nemlendirerek güzel görünen göz çevresine sahip olmanıza yardımcı oluyor.
Vichy Liftactiv Serum u, Hypoalerjenik bir formüle sahiptir. Yani alerji yapma olasılığı düşük bir cilt bakım ürünüdür. Paraben içermez. Dermatolojik ve Oftalmolojik kontroller altında hassas gözlerde test edilmiştir. Sonuç olarak da hassas gözlere sahip bayanlar bile serumu korkusuzca kullanabiliyor. Rahatlatıcı ve yatıştırıcı Vichy Thermal Suyu içeren serum gün boyu göz çevrenizin ferah kalmasını sağlayarak makyaj gereksinimini bile yok ediyor.
Yüzde on oranında RHAMNOSE , AYDINLATICILAR ve CERAMIDLER kullanılan serum, 50 farklı molekül ile yaptığı araştırmalardan sonra bitkisel şeker kökenli RHAMNOSE aktif maddesinin, cildin gençlik kaynağı üzerindeki etkisini ortaya çıkartarak, yaşlanmayı düşük olmayan bir oranda azalttı. Bu aktif madde kirpikler için olan ürünlerde de sıkça kullanılmaktadır. Serumu içerisinde bulunan inci tozları sayesinde uygulama anından itibaren göz çevrisi ışıltılı bir görünüm kazanır. Genç kirpiklerin de doğal bileşenlerinden olan ceramidler, daha güçlü kirpiklere sahip olmak için mükemmel bir bileşendir.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir