Dantelli Elbise Modelleri

Dantelli tesettür dantel elbise bu yıla damgasını vuran modeller arasında bulunuyor. Dantelin doğru yerde ve doğru şeklde kullanılması klasik ve gotik bir hava veriyor elbiselere bunun yanında dantel her dönem moda olan ve bütün kıyafetlerde kullanılan bir yapıda bulunuyor. Dantelli elbise modellerinde bulunan özel ayrıntılar elbisenin kimi zaman daha uzun durmasını da sağlıyor. Kimi zaman elbiseye daha tatlı ve yumuşak bir hava katarken kimi zaman da çok şık bir hava veriyor. danteli abiyelerde, günlük elbiselerde ve her türlü kıyafette kullanmak mümkün.

Dantel Bu Yıl Tesettür Elbiselerde Nasıl Kullanıldı

Danteli her sene hem tesettür kıyafetlerinde hem de diğer kıyafetlerde kullanıldığını söylemek mümkün. Bu sene dantel tesettür dantel elbise içinde kollarda daha sık kullanılıyor. Bu durum kolların daha geniş ve uzun olmasını sağlıyor. Özellikle elbiselerde kol uçlarında kullanılan dantel detayları elbiseleri olduğundan çok daha özel gösteriyor. Elbise modellerinde kullanılan dantel detaylarının doğru yerde kullanılması elbiseyi her zaman daha şık gösteren bir ayrıntıdır. Bu sene dantel detaylarının daha sık kullanılmaya başlanmasıyla birlikte elbiselerin çoğu klasik bir yapıdan sıyrılarak daha özel elbiseler olarak karşımıza çıkmaya başladı.

Dantelin Kollarda Kullanımı

Dantelin özellikle kol uçlarında kullanımı tek başına elbiseyi özel yapmaya yetmiyor. Kollarında ayrı bir özelliğin bulunması gerekiyor. Bu durum bu sene elbise kollarının daha farklı olduğunu gösteriyor bize. Örneğin karpuz kollu elbiselerin yanında kol uçları oldukça geniş gotik havayı andıran elbise kollarını görüyoruz. Dantelin bu kol uçlarında kullanımı mükemmel bir detay oluşturuyor. Tesettür dantel elbise yeni fikirler oldukça bu şekilde gelişiyor.

Geniş Kollu Elbiseler

Geniş kol uçları olan elbiseler bu sene daha çok moda. Bu modanın hanımlar tarafından çok sevildiğini de söylemek mümkün. Bu sayede geniş kollarda başka ayrıntılara da yer veriliyor. Kol uçlarına dantel koymak gibi. Hem günlük hayatta hem de özel davetlerde şık olmak isteyen bayanların tercihi için kolay bir kullanımda sağlıyor. Bu elbiseleri rahatlıkla her yerde kullanabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir