Farklı Kap Modelleri Moda Selvim’de

 

Online bir tesettür markası ve adresi olarak açıldığı günden bu yana oldukça kaliteli bir şekilde hizmetini devam ettiren adres sizlere yepyeni kap modellerini tanıtıyor. Tesettür giyimde en öncelikli olarak seçilen parçalar arasında yer alan kap modelleri, gerek renk açısından gerekse model açısından çeşitleri ile kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Özellikle uzun ve ara boy kesimlere sahip olan kap modelleri daha çok giyiliyor ve tamamen tesettüre uyum sağladığı gözleniyor. Tesettür dış giyimde tercih edilen kap modelleri yazlık ve kışlık sezonlar olarak ayrılıyor. Bu modellerin çeşitlerini ve en çok tercih edilenlerini incelemek ister misiniz?

 

FERMUARLI KAPLAR

 

Genel olarak tüm kadınlar tarafından öncelikli olarak tercih edilen modellerden birisidir. Fermuarlı oldukları için, kullanımı en rahat olan ölçülere sahiptir. Hem ara boylarda hem de topuğa kadar uzanan uzun boylarda fermuar tercihi yapıldığında, bedene oturmaması gibi bir sorunda çıkmamaktadır. Fermuar aksesuarı ise genellikle dümdüz kesim olarak kaplarda kullanılmaktadır.

 

KOT KAPLAR

 

Hem yazlık hem de kışlık olarak kullanılması tercih edilen kot kaplar, oldukça likralı bir kullanıma sahiptir. Mevsimlik olarak üretilen kot kapların kullanımı diğer modellere oranla daha rahattır. İçerisinde pamuk da içeren kot modeller, genellikle fermuar aksesuarı ile birlikte üretilmektedir. Böylece hangi boy olursa olsun yine kullanım açısından ferahlık sunmaktadır.

 

CEPLİ KAPLAR

 

Daha spor bir tarzda giyinmek isteyenler için, ceplerin kullanıldığı kaplar üretilmektedir. Adreste yer alan cepli modeller de ara boy kesime sahiptir. Cep kısımları tam olarak göğüs altından bele uzanan yere dikilmiştir. Ceplerin eklenmesi, kap daha spor bir model olarak göstermektedir. Cepli kaplarınızın üzerine bir de spor tarzda eşarp ya da şal taktığınızda, günlük kullanım için bir hayli uygun hale gelmektedir.

 

KAPŞONLU KAPLAR

 

Cepli kapların yanı sıra, en spor tarza sahip olan kaplar, kapüşonlu kaplardır. Bu modeller de yaz ve kış sezonuna özel olan kumaşlardan elde edilmektedir. Kapüşon kısımları tam olarak spor tarzı sevenler için eklenmektedir. Bu tip kaplarla, spor ayakkabılar ve spor çantaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renklerini de mevsimlik olarak seçebilirsiniz. Böylece rahat bir tesettür dış giyim tarzına sahip olabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir