Farklı Tasarımda Abiyeler

 

Farklılık giyim sektöründe her zaman ön plana çıkmıştır. Tesettür giyim modasında özellikle son dönemlerde güçlü tasarımlar dikkat çekiyor. Bayanlar her zaman şık olmak isterken, özel davetlerde bu durum daha fazla önemseniyor. Adeta bir şıklık yarışına giren bayanlar doğru abiye tercihlerde bulunarak, şıklığı ve zarifliği en üst seviyeye taşıyabilir.

 

Tesettür sektöründe sunulan abiyeler çeşitliliğe sahiptir. Ürünleri farklı kılan ise kullanılan detaylar, kesimler ve renklerin uyumudur. Sade ama şık olmak isteyen bayanlar için farklı modeller bulunmaktadır. Sim, taşlar, asimetrik kesimler, işlemeler ve lazer kesimler tesettür abiye modellerinde son dönemlerde kullanılan detaylardır. Bu detaylar yeni sezonda da karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra paletler, şifon detaylarını da görmek mümkündür.

 

Zarifliği ile şıklığı bir arada sunan romantik abiyelerin kombini de aslında kolaydır. Şık detaylara sahip olan abiyeleri daha sade ayakkabı ve çantalarla kombin etmek doğru olacaktır. Öte yandan abiye modelleri zaten belli başlı bir şıklık yansıtacaktır. Bazı modellerde kuyruk detayı elbiseye bambaşka bir hava katıyor. Astarlı elbiselerde yeni sezonda dikkat çekecektir. Bazı modellerde astarla üst kısım aynı renkte kullanılırken, bazı abiye elbiselerinde iki farklı rengin kullanıldığını da görmek mümkün olacaktır.

 

Tesettür abiyelerde kemer detayı sıkça sunulmaktadır. Romantik bir şıklık yansıtmak isteyenler için gül kemer detaylı modeller doğru tercih olacaktır. Yine aynı renkte eşarbın kullanılması ile beraber bir bütün olarak şıklığı yakalamak mümkündür. Abiye modellerinde alt kısmında pile kullanımı da tasarımcılar tarafından kullanılmaktadır. Pileli etekler özellikle abiyelere çok yakışıyor. Kullanılan bir diğer detay ise saçak. Saçakların üst kısmında kullanımı ise abiyeleri ön plana çıkarmaktadır. Geniş model seçenekleri ve renkleri sunulan abiye modelleri her bayanın tarzına uygun olarak tasarlanmaktadır.

 

Palet ve taş kullanımı özellikle yeni sezon ürünlerinde görmek mümkündür. Genellikle sade abiyelerde kullanılan detaylar onu ön plana çıkarır. Çünkü tesettür giyim ürünlerinde şıklık ve zarafet daima ürünlere yansıtılmaktadır. Kumaş olarak ise şifon, dantel, adriana, burjuva, yakma jakar kumaş seçenekleri mevcuttur. Renklerde seçenekler geniş tutulmuştur. Genellikle krem ve siyah, pembe ve beyaz gibi renklerin beraber kullanımını görmek mümkündür. Tek renklerde ise krem, siyah, lacivert gibi renkler daha sık kullanılmıştır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir