Giyiminize Önem Verin

 

kadın giyim

Muhakkak ki herkes duymuştur ”ye kürküm ye ” lafını. Evet, ne güzel de demiş Nasreddin Hoca. Gerçekten de şimdi insanların giyim kuşamına göre ağırlandığı bir dönemdeyiz. Durum böyle olunca bize düşen görevde giyimimize önem vermektir. Bana göre erkekler bu konuda daha şanslı görünüyor. Çünkü kadınlar gibi erkeklerin öyle teferruatlı bir giyinme seçeneği yok. Ama biz kadınlar giyimimize daha çok önem vermeliyiz. Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözünde ki en önemli bakım da aslında kıyafettir bir açıdan bakacak olursak. Çünkü bir kadın ne kadar güzel olsa da giydiğini yakıştırmadığı sürece pek bir işe yaramaz.

 

KADIN GİYİMİNDE ÖNEMLİ NOKTALAR

 

           Kadın giyim dikkat edilmesi gereken çok önemli bir sektördür. Bu durumda hem kadınlara hem de kadın giyim üzerine çalışan tasarımcılara büyük görev düşmektedir. Peki, nedir bu kadın giyiminde önemli noktalar onlara bir bakalım isterseniz.

 

Her kadının kendine özgü bir giyim tarzı vardır. Ama gerçeklere bakmak gerekirse çoğu kadın hem bedenine hem de kişiliğine göre giyinmiyor demek isterim. Öncelik olarak kilolu bayanları ele alalım. Çünkü gerçekten Ülkemizde kilo, kadınlar üzerinde büyük bir etki alanına sahip.

 

Kilolu kadınlar öncelikle kilolarını saklayan tarzda kıyafetler giymeli. Bunlar siyah renkte olabilir. Çünkü siyah insanın kilolarını saklayan bir renktir. Bunun dışında daha çok vücut hatlarını belli etmeyecek tarzda kıyafet tercih etmeliler.

 

Kısa boylu bayanlar ise enine değil boyuna çizgi olan kıyafetleri tercih etmelidir ve de boyunu daha kısa gösterecek pantolon katlama gibi yanlış hareketlerden kaçınmalıdır.

 

           Kadın giyim sanıldığı kadar kolay değildir. Her bayan kendine uygun bir tarz seçmeli ve bu tarz doğrultusunda kendine kıyafetler almalıdır.

 

Peki ya biz tarzımıza uygun kıyafetleri nerden bulacağız derseniz size bir ipucu vereyim. Kadın giyim denildiği zaman aklımıza direkt olarak www.kadriyebasturk.com gelmeli. Her tarza ve bütçeye uygun kıyafetleri bulabileceğimiz en güzel internet sitesi. Sizde eğer kendi şehrinizde tarzınıza uygun kıyafet bulmakta güçlük çekiyorsanız bu siteye bakmanızı öneririm. Unutmayalım ki kadınları güzel yapan kıyafetidir kıyafeti bulabileceğimiz tek adres www.kadriyebasturk.com dur.

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir