Güz Aylarında Gömlek Kombini  Yapmak

Kış aylarında olduğu gibi güz aylarında da gömlek kombini yapmek oldukça kolay. Birbirinden güzel güz renklerini kullanarak sizde rahatlıkla güz kombini yapabilirsiniz. kombin yapmek için önemli olan birbiriyle uyumlu parçaları bir araya getirebilmektir. Bu sebeple tesettür kombin yaparken uyumlu parçalar daha kolay bir şekilde bulunabilir. Bu sebeple güz aylarında hme kış aylarının parçaları hem de güz dönemimin parçaları birlikte kullanılabileceği için daha çok seçenek bulunur ve kombin yapmak kolaylaşır. Tesettür gömlek parçaları arasında güze uygun renk seçimi yapmanız işinizi kolaylaştırır. Diğer yandan bu parçaları bir bütün olarak kullanmanızda da olanak verir.

Güz Renkleriyle Kombin

Güz renkleri başta kahverengi, sarı, bordo tonları ve yeşilden oluşur. Bunun yanında mor ve mavinin tonları da rahat bir şekilde kullanılabilir. Tesettür gömlek modellerine baktığımız zaman aslında güz aylarında bu renkleri kolaylıkla kullanma imkanımızın olduğunu görürüz. Çünkü bir çok mat rengin farklı tonlarını kolay bir şekilde kullanmak hem kategori ederek kullanma kolaylığı verdiği için işinizi oldukça kolaylaştırır. Renkleri ayırarak kullanmak ne renk giyeceğiniz konusunda size yardım ederken diğer yandan kombinlerinizde belirleyici rengin öne çıkmasına ve bu şekilde kıyafet seçmenizde size yardım eder.

Bordo Kombinler

Bordo takım elbiseler çok şık duruyor. Takım elbise ve ceket deyince tabi ki akıllara ilk olarak gömlek geliyor. Gömlek kombini yapmak için takım kombinlerini de deneyebilirsiniz. Takım elbise giyerken veya ceket giyerken tesettür gömlek modellerinden birini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Üstelik bu tip takımlarda beyaz renk sade bir gömlek tercih etmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Diğer yandan ceket giyerken de aynı kolaylığı yaşarsınız. Beyaz bir gömlekle dilediğiniz renk ceketi kolaylıkla giyebilirsiniz.

Takım Elbise Kombinleri

Gömlek kombini yapacaksanız aklınıza takım elbise giymek de gelebilir. Kadınlar da takım elbise giyebilir. Üstelik tesettür takan kapalı bayanlarda takım elbise giyebilir. Özellikle iş yemeklerinde ve iş toplantılarında daha maskülen bir tarzı benimseyen hanımlar rahatlıkla takım elbise giyebilir. Elbette ceket boyu biraz daha uzun olarak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir