Harika Eşarplar

 

İpek Eşarp Modelleri

Doğanın tüm renklerine ve motiflerine bezenerek oldukça güzel modellere dönüşen ipek eşarp çeşitleri renklerinin canlılığı ve desenlerin netliği ile tesettürlü hanımlar tarafından birinci sırada gelir. Dayanıklılığı ve zarafeti bir arada taşıyan ipek eşarp çeşitleri mevsimlere göre özel olarak üretilmekte olup; yazın serin, kışın ise sıcak tutan özelliği sayesinde saç ve ten sağlığınızı olumsuz etkilemez. Gireceğiniz ortamlara farklı bir hava katacak ipek eşarp modelleri 2017 yılında da hanımların ilgi odağı olmuş durumda. En güzel kıyafetlerinizin üzerinde kullanabileceğiniz en estetik tasarımlar oldukça hoşunuza gidecek.

Farklı ve şık kombinasyonları yapabilmek için bazı renkler giysi dolabınızda mutlaka bulunmalıdır. Bu durum eşarplar için de böyledir. Eşarp çeşitlerinde dört temel ana rengin sade modellerinin yanı sıra, karışık renkli desenli ve ya işlemeli olanlarına da askılarınızda yer vermelisiniz. Eşarp dünyası o kadar geniş bir içeriğe sahiptir ki bir rengin yüzlerce model ve çeşidini eşarpçınızda görmeniz olasıdır. Sözün burasında yaldızlı ve pudra renklerin tonlarını da mutlaka bulundurmalısınız. Ayrıca herhangi bir eşarbı üst ve alt giysilerinizle, çantanızla ve ya ayakkabılarınızla tamamlamanız oldukça kolaydır. Çünkü renklendirmeler ve tasarımlar, tekstil dünyasındaki çeşitlilik göz önünde bulundurularak üretilmektedir.

 

İpek Eşarp ve Püf Noktaları

İpek eşarplar narin bir yapıda olduğu için gerek satın alırken, gerekse kullanırken dikkat edilmelidir. Özellikle doğru iğne kullanımı ve temizleme koşulları eşarbınızın uzun ömürlü olması açısından önemlidir. İpek eşarplarınızı tesettür kıyafet ve başörtüsü satan yerlerden temin edebileceğiniz gibi online sitenizden de temin edebilirsiniz.

 

Ayrıca en tanınmış markaların ürünlerini, piyasadaki fiyatlarından daha ucuza satın alma şansınızın yanında, hediyeli kampanyalardan ve diğer tüm ayrıcalıklardan faydalanabileceğiniz Venezia Wear sitesine üyelik oluşturabilirsiniz. Sitenizde güvenlikle ilgili bir probleme yaşamayacak ve ödeme, değişim veya iade şartlarında sizler avantajlı çıkacaksınız. Tesettürlü hanımların şıklığının en önemli tamamlayıcılarından olan ipek eşarp modelleri tüm markalar, yeni çıkan modeller, mevsim indirimleri ve daha fazlası için www.veneziawear.com sitesiyle tanışın. Mevcut sitenizde eşarpların dışında, eşarpların başınızdan kaymaması için kullandığınız sade ve ya süslü boneler ve türban iğnelerini de bulabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir