Her Sezon Tercihiniz Tunik Olsun

 

tunik-2Elbiseden daha kısa, kazak ve badilerden daha uzun kalçaları örten ve vücuda tam oturmayan rahat kıyafetlerden olan tunik, tayt üzerine giyilen bir eşyadır. Farklı vücut tipleri için oluşturulmuş modeller ve çizimlerden oluştuğundan, mağazalarda ve internet sitelerinde birçok çeşidi mevcuttur.

 

Bayanların yaz kış tercih ettikleri tunik mevsime göre üretilebilen tekstil ürünüdür. Bayanların kapalı ya da açık olması fark etmeksizin herkese hitap eder. Uzun kollu, yarım kollu ya da sıfır kol üretimler yapılarak, önden düğmeli, çıtçıtlı veya farklı modellerle çeşitlendirmeleri bulmak mümkündür. Genelde kilo problemi olanların seçimi gibi düşünülen tunik, bilinenin aksine zayıf insanların da giymekten zevk aldığı bir kıyafettir.

 

Rahat ve şık modellerle farklı bir stil yaratan bayanlar, günlük ya da özel gecelerde giyebilecekleri üretimleri bulmaları mümkündür. Kapalı veya türbanlı hanımların şıklıklarını renkli tuniklerle tamamlamaları, ona uygun pantolon, eşarp seçimleri son derece modern bir çizgi yaratır. Bunun için firmalar sezonluk hazırlık çalışmaları yaparak, defilelerle ya da internetteki kendi sitelerinden yeni model ürünlerin tanıtım ve satışını yapar. Tunik geniş kalçaya sahip olanların dikkat çekmeyi önlemek içinde kullandığı bir kıyafet olarak gözlenmektedir.

 

Bazı uzun modelleri sade elbise olarak da giyilebilmekte olup, tunik elbise olarak satışı yapılmaktadır. Uzun kollu, yakalı, belden kemerli ve bileklere kadar olan modellerinde ön kısımlarda arkaya nazaran biraz daha kısalık arkada oval gelen bir tasarım oluşturulmuştur. Her tarafı düz kesim modelleri de olduğundan, alıcıların zevklerine uygun satış yapılır.

 

Her bütçeye uygun kalitede üretilen tunik modelleri, ihtiyaca göre veya hediye amaçlı da alınabilmektedir. Her renk ve bedende olması, kişilerin zevklerine uygun seçimler yapmasını sağlar. İnternetten yapılan siparişlerde bedene uymayan ya da kaliteden memnun kalmayan müşteriler iade gününü geçirmeden ve hiç kullanmadan değişim yaptırma hakkına sahiptir.

 

Mağazalardan hediye alınan tuniklerde içine koyduracakları değişim kartı ile değiştirilmeye imkan sağlar. Semt pazarlarında ya da elde dikimlerle de birçok tunik bulup ihtiyaç gidermek mümkündür. Uzun ve tek parça giyilebilme imkânı birçok bayan tarafından uygun bulunup, her sezon için değişik modellerle gardırobun dolması sağlanır.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir