Kadın Elbiselerde Yeni Tarz

 

Tesettür elbise modası bu yıl çiçekli ve haki renklerde oldukça moda. Yaza damgasını vuracak uçuş uçuş tül elbise modelleri ile bu yıl kapalı giyimde bayanlar şıklığı ve tarzı konuşturacağa benziyor. Genellikle kapalı giyimde sade giyimin ön plana çıkması sebebiyle tül elbiselerde daha fazla çeşitliliğe yer açıldı. Mavi, gri ve daha birçok mat rengin birleşmesiyle oluşan ve gotik bir hava da üretilen elbise modelleri sizi de şıklıkta bir adım öne çıkaracak. Yeni elbise modelleri arasında aksesuarlarında ayrı bir önemi var. Kemerler ve takılar bu elbiselerin üzerinde daha güzel duruyor.

Muhafazakar Giyim

 

Tesettür elbise de şıklığı yakalamak isteyen bayanlar kendi tarzlarını ortaya koymak için artık çok fazla arama yapmalarına gerek yok. Yılın öne çıkan renklerini ve hangi kıyafetin moda oladuğunu bilerek alışverişlerini daha rahat bir şekilde yapabilirler. Binlerce seçeneği bir arada bulacağınız muhafazakar giyim modelleri arasından sizde kendi tarzınızı oluşturabilir ve bir seçenek kısıtlaması olmadan istediğiniz tarz kıyafetleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Öne Çıkan Elbise Modelleri

 

İster günlük ihtiyaçlar için isterseniz özel bir günde giyeceğiniz kıyafet ihtiyacınız için uzun araştırmalar yapmanıza gerek yok. Bu yıl tesettür elbise modelleri arasında öne çıkan modeller birbirinden oldukça farklı modeller ve işlemeler içeriyor. Denilemez ki bir tek model ve renk kıyafet öne çıktı. Bu sebeple bu yıl elbise seçerken dikkatli olmanız gereken tek nokta kıyafetin size yakışıp yakışmadı. Bir de artık uzun zamandan beri moda olmayan ve demode bir görünüm sağlayan kıyafetlerden uzak durmalısınız.

 

Hangi Modeller Demode?

 

Elbise ve kıyafetlerde çok cırtlak ve parlak renkler artık demode. Bunların hala birkaç kullanım yeri var. Örneğin dolabınızda pembe veya sarı renklerde ebise veya eteğiniz varsa bunları günlük hayatta kullanmak yerine özel yerlerde kullanmalısınız. Ancak bu renkler temel renkler olmasına rağmen günümüzde daha mat ve solgun renklerde yapılan kıyafetler daha şık duruyor. Abartısız ve sade bir görünüm sağlayan bu renklere desen ve model farklılaştırması yapılsa da şıklığın koruyorlar.

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir