Kadın Giyimde Siyah Renk Tutkusu

 

   Her kadının vazgeçemediği tek renk siyahtır. Bu nedenle kadınların dolabında siyah rengin hakim olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Tesettür giyim sektöründe de aynı şekilde siyah rengin hakimiyeti ön planda olmaktadır. Kadınların bu kadar çok sevdiği siyah her elbisede, tunikte, pantolonda ve pardesüde ayrı bir zarif duruş sergilemektedir. Bu kadar çok tutku ile bağlanılan siyah aynı zamanda kadınların daha zayıf görünmesini de sağlamaktadır.

 

Şıklığını tesettür giyim içerisinde garanti altına almak isteyen kadınlar siyahtan yana tercihlerini kullanmaktadır. Beraberinde farklı renklerin kullanılması durumunda siyah arka planda kalsa da baştan aşağıya siyahı tercih edenler de bulunmaktadır. Siyah renk her renk ile yan yana geldiğinde muhteşem bir kombin ortaya çıkmaktadır. Siyah ile birlikte en çok yakıştırılan renk beyaz olmaktadır. Tesettür giyim sektöründe siyah tutkusunun çok fazla olması nedeni ile her online alışveriş mağazasında siyah renklerde modelleri görmek mümkündür. 2017 sezonunun en yeni modellerine ulaşmak için Modaselvim online alışveriş sitesini tercih etmeniz yeterli olmaktadır.

 

 – Abartıdan Uzak Siyah Elbise Modelleri

 

Boncuklu, düğmeli, bisiklet yaka, fermuarlı elbise modelleri baştan aşağıya siyah olarak kombinlenmesi konusunda en iyi alternatifler arasında yer almaktadır. Siyah uzun elbiselerin çok kolay kombin yapılabiliyor olması ve daha zarif görünüme kavuşmak için iyi bir seçenek olması için çok fazla tercih edilmektedir. Tesettür giyim ürünleri içerisinde kendisine abartıdan uzak kombin yapmak isteyenler mutlaka sade uzun elbise modellerini tercih etmelidir.

 

Tesettür Giyimde Siyah Renk Tutkusu

 

           Tesettür giyim sektöründe ya da diğer giyim sektöründe modayı yakından takip etmek çok önemlidir. Son zamanların en trend parçalarından olan ferace modelleri ile modayı yakından takip ederek siyah şıklığını yakalamak mümkündür. Babetler ile kombin yapılabilen ve rahatlığın simgesi olan ferace modellerini şal ya da eşarp ile de kombinleyebilirsiniz.

 

 – Siyah Pantolonların Zarif Şıklığı

 

Her kadının mutlaka bir adet siyah pantolonu bulunmaktadır. Siyah pantolonlar her kıyafet ile çok kolay kombin yapılabilirler. Tunikler ve gömlekler ile kullanılabilen siyah pantolonları bol paça ya da dar paça olarak tercih edebilirsiniz. Beden ölçülerinize göre en uygun pantolonu satın alarak kombin yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir