Kadın ve Erkek Saatlerinde Fossil Marka

Saatler ilk icat edildiklerinde zamanı gösteren bir araç olarak tasarlanmalarına rağmen günümüzde zamanı göstermelerinden çok tarzımıza şıklık katan aksesuarlar olarak kullanılmaktadırlar. Nasıl ki kadınlar küpe ve kolye gibi aksesuarları güzel görünmek ve tarzlarını kuvvetlendirmek için kullanıyor iseler aynı şekilde erkekler de tasarım harikası olan saat modellerini kendi şıklıklarını artırmak için tercih etmektedirler.

 

Saatler günümüzde giyim tarzımızı tamamlayan ve bulunduğumuz ortam içerisinde ilgi çekmemizi sağlayan bir aksesuardır. Özellikle kadınlar ilk tanıştıkları erkeklerde iki hususa dikkat etmektedirler. Bunlardan birincisi erkeğin tercih etmiş olduğu ayakkabı ve diğeri de erkeğin kullanmakta olduğu saat modelidir. Özellikle bu iki aksesuarın uyum içerisinde olması ve erkeğin giyim tarzına aykırılık teşkil etmemesi kadınların gözünde erkeğin zevk ve stil sahibi birisi olduğu izlenimini oluşturacaktır.

 

Saat tercihlerinde erkeklerin dikkat etmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki saat tercihi yaparken kendi giyim ve yaşam tarzımıza uygun bir saat modeli seçmemiz gerektiğidir. Örneğin genel anlamda spor bir giyim tarzını tercih ediyor isek kullandığımız saatin tasarımının da spor çizgilere sahip olmasına özen göstermeliyiz Yani spor bir kıyafet ile takılan spor bir saat erkeklerde takım elbisenin altına giyilen spor ayakkabı gibi durmaktadır.

 

Erkeklerin saat tercihlerinde dikkat etmeleri gereken ikinci husus ise kullandıkları saat modellerinin mutlaka orijinal olması gerektiğidir. Özellikle kadınlar sahte saat modellerini çok çabuk bir biçimde anlayacaklarından kadınları etkileme çabası içerisinde olan erkeklerin kesinlikle taklit ve replika saat modellerini kullanmamaları gerekmektedir.

 

Piyasaya bakıldığında piyasada yüzlerce çeşitte fossil saat ürünlerinin satıldığını görmekteyiz ancak bunların gerçek olup olmadığı konusunda ciddi şüpheler yer almaktadır. Eğer satın almak üzere olduğunuz bir saatin gerçekliğinden şüphe ediyorsanız satıcıya o saatin kutusunun olup olmadığını sorun. Eğer satın almak üzere olduğunuz saat bir kutuya sahip ise o kutuda saat üreticisinin koymuş olduğu orijinallik bandrolünü kontrol edin.

 

Eğer internet üzerinden orijinal bir fossil saat almayı düşünüyor iseniz kesinlikle tanınmış saat satıcılarını tercih etmeniz gerekmektedir. Aksi halde orijinal saat adı altında yüksek fiyatlarla replika saatleri size satmaya çalışan internet siteleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir