Kaliteden Vazgeçemeyenler İçin Öneriler

Güzelliğinin yanı sıra kaliteli kumaş yapısı ile de tesettür dünyasına damgasını vuran kıyafetler geniş ürün yelpazesinde sunulmaktadır. Baskın renkte olan kıyafetleri aynı renklerin uçuk tonlarında olan kıyafetler ile tamamlayarak kombinlemek gerekmektedir. Parlak pembe ile uçuk pembe tonlarını kombinlemek dikkat çekmesini engelleyecektir. Tesettür modasına uygun kıyafetler modern detaylarla tasarlanmaktadır. Kıyafetlerin birden çok parçasının aynı renkte olması gerekiyorsa parçaların farklı renk tonlarında olması gerekmektedir.

Zevkinize Uygun Kombinler İçin

 

Renkli ve karışık modelleri sade ve şık kıyafetler ile kombinlemek ne istediğini bilen bayanların tercihi olmaktadır. Resmi ortamlarda giymek için siyah ve beyazın keskin kontrastı uygun olsa dahi uçuk renkli eşarplarla tamamlamak etkili olacaktır. Siyah ve beyaz tutkunları için eşarplarında daha canlı tonları tercih etmeleri gerekmektedir. Modern tesettür ürünleri aksesuarlar ile de tamamlanmaktadır. Şık bayanlar kaliteli eşarp markalarının ipek modellerinden yana tercihini kullanmaktadır. Ten rengine uygun olan renklerin uyarlanması önem taşımaktadır.

 

Etkili Kombinler İçin Yapılması Gerekenler

 

Ayakkabı ve çanta ikilisinin de kıyafetlerle etkili şekilde kombinlenmesi gerekmektedir. Çantaların kıyafetlerdeki diğer parçalarla uyumlu olması gerekmektedir. Yakın renklerle uyumlu şekilde kombinlenen modeller kaliteden vazgeçemeyen bayanların tercihi olmaktadır. Düz ve uzun elbiselerle oluşturulan kombinlerde çantalar şık şekilde kullanılmaktadır. Şık ürünlerle kombinler yapmak isteyen bayanlar için ferace, tunik, pantolon, gömlekler şık detaylarla tasarlanmaktadır. Siyah ton ağırlıklı kıyafetlerin altına kahverengi gibi tonlar giyilmemelidir.

 

Doğal ve Sade Tasarımlar

 

İstenilen desen ve renkte bulunabilen tesettür ürünleri abiye kıyafetleri de tamamlayabilir. Şıklığından taviz vermeyen bayanlar için abiye modellerle birlikte düz rengi eşarpların kullanılması gerekmektedir. Açık ten rengine sahip olan bayanlar koyu renklerde eşarp tercih etmelidir. Esmer ten rengine sahip olan bayanların ise pastel tonlarından yana tercihini kullanmaları önerilmektedir. Doğallık ve sadelikten yana olan modellerle zarafet de bu şekilde korunmaktadır. 2017 tesettür modasına uygun tasarımlar son modadan izler taşıyarak oluşturulmaktadır. Çizgili elbiseler sade ve düz detaylı eşarplarla oluşturulmaktadır. Tesettürlü bayanlar için kombinler oluşturulurken kıyafetlerin aksesuarlarla tamamlanması son derece önem taşımaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir