Kaliteli Bluz Seçenekleri

Tesettürlü bayanların büyük ilgi ile takip ettiği bluz ürünleri geniş seçenekleri ile avantaj sağlıyor. Bluzların bayanlar tarafından bu kadar çok tercih edilmesi ve sevilmesinin pek çok nedeni var. Özellikle bluzlar oldukça kullanışlıdır. Her kombinde hem rahatlık hem de şıklık sağlayacak en önemli parçalardandır. Pantolonlarla, eteklerle farklı ve şık kombin oluşturmak mümkündür. Gerek detaylar, gerek renk veya model olarak bluzlarla her bayan öncelikle kendi zevkine uygun kıyafet seçimi yapabilir.

 

Son dönemlerde modern çizgiler ve trend modeller tesettür giyim modasında görmek mümkün. Hatta bu yenilikler bayanlar tarafından çok fazla dikkat çekti ve bütün bayanların bu ürünlere yönelmesini de etkiledi. Bluzların seçiminde birçok faktör var. Bu faktörler bayanların tercihlerini de etkileyebilir.

 

Öncelikle her bayanın kendi zevkine uygun sevdiği ve kullandığı bir tarzı, sitili vardır. En çok bu faktör bluz seçimini etkileyebilir. Lakin yeni sezon ürünlerinde çok geniş çeşitlilik var. Hem spor tarzı hem de klasik romantik esintiler ürünlere yansıtılmıştır. Sade bir şıklık yeni bluzlarda görmek mümkündür. Bluzlarda kol detayları, fırfır gibi detaylar şık bir görsellik sağlıyor. Öte yandan yeni sezon bluz ürünleri daha çok takım olarak tasarlanmıştır. Bu büyük bir avantajı da getiriyor. Çünkü kombin oluşturulduğunda hem renk hem model olarak ya etek veya pantolon kullanılabilir.

 

Bazı takımlarda iki parça da aynı renk olurken, bazı modellerde farklı iki rengin kullanıldığını da görmek mümkündür. Bol kesimli, yarasa kol dediğimiz kesimler de ön plana çıkmaktadır. Kumaş olarak hafif şifon veya krep kumaşlar kullanılmaktadır. Tesettür giyim modasında her zaman sadelik bulunmaktadır. Bu sadelik ince bir zariflik sunarak bayanların daima şık olmasını sağlıyor. Bu şıklığı yansıtan ise ya kesimler ya da kullanılan ufak detaylardır. Düğme detayı, deri, pileler özellikle tesettür giyim ürünlerinde sık sık karşımıza çıkmaktadır.

 

Yine asimetrik kesimler de yeni sezon bluz modelleri kullanılmıştır. Bluzlar en acil durumlarda bile şık kombin oluşturmaya yardımcı oluyor ve her bayanın gardırobunda bulunan parçadır. Kaliteli bluz seçimi çok önemlidir. Çünkü kaliteli kumaşlar ezilmez, kırışıklık ortaya çıkmaz ve görselliği, duruşu ile belli eder. Bu yüzden son dönemlerde yeni ürünleri çok uygun ve avantajlı fiyatlara sahip olma imkânı da sunulmaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. hande dedi ki:

    Moda yazılarınızı beğenerek okuyorum güzel bilgi ve fikirler veriyor. teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir