Kravatlara Yeni Moda Geliyor!

 

İş hayatlarının kâbusu, bir yandan da en vazgeçilmezlerimizin arasında yer alıyor kravatlar. Sıkıcı ve klişe tarzları ile uzaklaşılmaya sebep olan kravatlara yeni bir bakış açısı geliyor! Ve tek bir tık uzağımızla istediğimiz kravatı www.kravatkolik.com ‘da bulmak hiç de zor değil.

 

-Kravatlara Yeni Dokunuşlar

 

Yeni tarzlarla beraber şık, zarif ve tarz bir görünüş yakalamak bu kravatlarla mümkündür. Zengin kravat çeşitleri; klasik kravat, slim kravat, ipek kravat, örgü kravat, pleksi kravat şeklinde hem kategorilere ayrılmış hem de her kategoride kendine ait renk seçim ve şekil özelliklerini de içinde barındırarak oldukça kolay bir şekilde istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Bulunduğunuz her yerde tüm bakışları üzerinize çekecek olan bu özel tasarım kravat çeşitleri ile kravat takmak sizin için bir zevke dönüşecek. Çok fazla seçeneği olan kravat çeşitleri ile istediğiniz kravatı, rengini, tarzını bulabileceksiniz.

 

-Papyon ve Mendiller

 

            Kravat çeşitleri ne olursa olsun, benim tarzım papyon diyenlere ve gittikçe daha da popüler bir akım haline gelen papyonlara ilgi duyanlar ise yine değişik tarz ve desenlerde papyonlarla karşılanıyor. Her tarza hitap eden renkler ve desenlerle papyon sevmeyenleri bile büyülüyor. Ayrıca başkalarıyla aynı modelleri kullanmak istemeyen müşteriler için ise yeni ipek papyon modelleri ile sadece bir tane üretilen papyonlar dikkatleri çekmeye değer. Her desene, her şekle, her kravata uygun kravat mendilleri ise, kravatlarla bir araya geldiğinde harika bir kombinasyon oluşturuyor.

 

-Şıklığı Tamamlayacak Olan Aksesuarlar

 

Sadece kravatla olmaz diyenlere bir birinden şık aksesuarlar eşlik ediyor. Şık bileklikler, tasarım kravat iğneleri, zarifliği tamamlayacak olan kol düğmeleri, pantolonlara ayrı bir hava katan pantolon askıları, yaka iğneleri, papyon kuşakları, cüzdan ve kemerler de her yaştan erkeklerin gözdesi haline geldi. Sadece kravat yetmez, kravat çeşitleri havasını tamamlayacak bir şeyler lazım diyorsanız burası tam da sizin için tasarlanmış. Bunların yanı sıra kendi kravat- mendil- manşet; cüzdan- kemer setlerinizi de oluşturabilip, kombinasyonlarınızın tadını çıkarmaya hem de klişeleri altüst edip yeni kravat çeşitleri ile şıklığınıza şıklık katmaya başlayabilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir