Moda Sena ile 2017 Tunik Modası

modasena

modasena

Günümüzde moda neredeyse herkesin hayatında önemli bir yere sahip. Özellikle internet siteleri ve sosyal medya aracılığıyla bu durum daha da hızlanmaktadır. Çanta, ayakkabı, elbise, tunik ve telefon bu akımdan nasibini almaktadır. Giyim konusunda son dönemde trendi artan kuşkusuz tesettür modası.

Tesettür Modası

Tesettür modasının hızla geliştiği günümüzde, hem rahatlık hem de şıklık bakımından birçok ürün tasarımcılar tarafından müşterilere sunulmaktadır. Rahatlık ve şıklık söz konusu olunca en çok tunik çeşitleri tercih edilmektedir. Tunik, dize kadar gelen giysilere verilen addır. Eskilerde de kullanılmakta olan tunik, o zamanlarda erkekler tarafından da kullanılmaktaydı. Şimdilerde ise kadınların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Birçok renk ve desenleriyle gerek vitrinlerde gerekse internet sitelerinde tunik modelleri göz doldurmaktadır. Tunik, sadece tesettür giyimi tercih edenler için değil, tayt giymeyi sevenler ya da basen bölgesini gizlemek isteyenler için de ideal bir seçim nedeni olmaktadır. Tunik modelleri şıklık ve sportif olmalarının yanı sıra istenilen uzunluklarda da çeşitleri vitrinlerde yerini almaktadır. İsteyen pantolon üzerine ya da etekle tuniği içine koyarak kullanmaktadır. Tunik, yeri geldiğinde şık bir davette, yeri gelindiğinde ise sporda kullanılarak kolayca kombin imkânı sağlamaktadır. Kısacası moda tunik ile zenginleşmektedir.

Tunik Giyiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tunik, ince kumaştan olmalıdır. Özellikle etek içine koyulduğunda kabarma yapmaması için buna dikkat edilmelidir. Tunik modellerini renkli kemerler ile farklı tarzlarda kullanılabilir. Ayrıca bu yöntem ile tuniğin kumaşı kalın bile olsa bu potluğu örtebilir. Tayt giyildiğinde rahatlık sağlaması açısından üzerine tunik giyilmesi faydalıdır. Etek, şort ve pantolon üzerine de tunik giyilmesi de ayrı bir şıklık sağlamaktadır. Ancak özellikle etek ve şort üzerine giyildiğinde, tunik, şort ve eteğin boyunu geçmemelidir. Tunik denilince daha çok tesettür giyim akla gelir ve tuniğin vücut hatlarını kapattığı düşünülür fakat durum tamamen böyle değildir. Tunik modelleri seçiminde dikkat edilmezse vücut hatları çok belirgin hale gelebilir. Basenli bayanlar için düz model tunik çeşitleri yanlış tercihtir. Çünkü bu modeller basenleri daha belirginleştirecektir. Bu modeller yerine belden oturtmalı tunikler tercih edilebilir. Fit vücuda sahip bayanlar için ise bol tunik modelleri daha kilolu izlenim verebilir.

Moda Sena ile Tunik Dünyası

Moda Sena, 2017 tunik modelleri ile uygun fiyata şıklığı müşterilerine sunmaktadır. Kapıda ödeme kolaylığı, ürün değişimi imkânı ile müşteri memnuniyeti hedeflenilmektedir. Ürün çeşitliliği ile de göz dolduran https://www.modasena.com/tunik ile oldukça iddialı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir