Modada Şık Esintiler

 

Bayanlar için şıklık oldukça önemlidir. Hem günlük hayatta hem de özel davetlerde her bayan özenli ve şık görünmek ister. Günümüzde tesettürlü bayanlar için sunulan ürünlerde büyük çeşitlilik söz konusudur. Birbirinden değişik renkler, modeller ve detaylar tesettür giyim modasına yön veren detaylardır.

Öncelikle renk uyumu tesettür sektöründe önemlidir. Çünkü renkler çok farklı tonlara sahiptir ve bir biri ile olan uyumunu sağlamak gerekebilir. Günümüzde gri ve pembe, beyaz ve pembenin farklı tonlarını görmek mümkündür. Aynı zamanda su yeşili de farklı renklerle kombine edilmektedir. Krem rengi, mor, siyah renklerde trendlerden bazıları. Desenlerde ise tesettür giyim modasında çiçekler, yuvarlak çizgiler sık kullanılmaktadır. Tesettür modasında tasarımlarda fark yaratan genellikle detaylardır. Ürünlerde fermuar, işlemeler, düğmeler ve danteller yer alıyor. Bütün detaylar bluzlarda, pantolonlarda, elbiselerde ve dış giyim ürünlerinde yer almaktadır.

 

           Tesettür giyim ürünlerinde bütün bu detayların yanı sıra kumaş da önemlidir. Geniş ürün yelpazesi sunulduğunda, kumaşlar da farklılık göstermektedir. Kumaş olarak tesettür ürünlerinde ipek, kot, saten, keten ve pamuk gibi kumaşlar sık sık kullanılmaktadır. Yaz ve kış olarak kumaş seçenekleri değişebiliyor. Özellikle eşarplarda ve şallarda ipek ve pamuk sık kullanılmaktadır. Ferace, pardösü kumaşları ise daha kalın kumaşlar kullanılmaktadır.

Özel davetlerde ipek, saten kumaşlardan tasarlanan ürünler daha çok tercih ediliyor. Günlük hayatta ise keten ve kot ürünler kullanılmaktadır. Farklı ve kaliteli tesettür giyim ürünlerinde zarafeti ve inceliği yansıtan detayları görmek mümkündür.

 

Öte yandan ürünlerde hem romantik hem de sportif esintiler görmek de mümkün. Özellikle günlük kombinlerde bu ürünlerin kullanımı oldukça avantajlıdır. Ferace, pardösü ve kap modellerinde yaka ve kol detayları sık sık tercih ediliyor. Renklerde ise pembe, krem ve siyahı görmek mümkündür.

 

Tesettür sektöründe kullanışlı ürünler daima daha çok tercih ediliyor. Her bayanın dolabında olan tunikler, özellikle tesettür modasında önemli bir yere sahiptir. Farklı seçenekleri ile birbirinden şık ve rahat kombinler oluşturmak kolaydır. Hızlı ve şık kombinlerde tunik modelleri vazgeçilmez parçalardandır. Kaliteli ürünleri uzun süre kullanmanın yanı sıra önemli avantajlardan ise duruşudur. Kaliteli kumaşlar kolay kolay buruşmaz ve daha parlak duracaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir