Modadan Nükteler

 

Günümüz İslam anlayışında örtünmenin adı başörtü, kapanmak gibi terimlerden değişiklik göstererek İran ve Müslüman başka milletlerinde kültüründen etkilenerek değişim göstermiştir. Tesettür denmeye başlanmıştır.

 

 Klasik ve Modern Başörtüsü

Tesettür akımının gün be gün çoğalmasıyla beraber, moda akımının etkisine kapılmaktan geri duramayan kapalı bayanlar, sektörün ileri gelen mağazalarını takip edebiliyor, tesettür modası diye bir terimi kullanabiliyorlar. Ananeden gelen örtünme biçimleri farkında olmadan hayatımızdan çıkıyorken, şık ve modern çağa uygun başörtü bağlama biçimlerinden tutunda, klasik çizgiyi şıklık, zarafet ve asaletle birleştiren, böylece yaş sınır aralığını maksimum düzeyde tutan çok kaliteli mağazalar var. Bu mağazalar dış giyimin önem kazandığı tesettür sektöründe dudak uçuklatacak zarafette ürünler üretip sosyal medya, internet mağaza satışları ile siparişleri vaktinde teslim etmeleriyle alkış topluyorlar. Bu mağazalardan kalitesi ve şıklığıyla öne çıkanlardan biride modaselvim.

 

 Kapalı Hanımlara Giyim Alternatifleri

 

Başörtülü hanımlarda modern çağa ayak uydururken kendilerine özgü tarz ve stillerle dikkat çekmeye başladılar. Pardesü ve başörtüler kapalı bayanların en önem verdiği giyim parçaları olurken yine ayakkabı çanta renkli, lazer kesim şallar, hırkalar, bel üstü kabarık etekler, spor kesimlerde ise şişme yelekler, deri montlar ve kot ve deri pardesüler, pardesü kesim eşofmanlar, takım elbiseler ve her çeşit çanta modelleri de mevcuttur. Giyim kuşamın her türlü alanda önemli olduğu bir zamanda yaşıyorken, kıyafetlerinin kesim ve stillerini kendileri çizerek bir manada özgün stiller ortaya çıkaran moda düşkünleri de var. Özel tasarım adı altında bu ürünlerin satışını yapan belli markalar, kişiye özel üretimler var.

 

 Kapalı Bayanların Gözdesi Modaselvim

Şöyle ki başörtüsü taşıyan bayanlara sektörel olarak çalışan özel giyim mağazaları bulunuyor. Fakat bu mağazaların az ve pahalı oluşu imkânları zorlamakla beraber, kendini modaya kaptırmış kapalı furyası da dikkat çekiyor. Mağazalarda kapalılık ve şıklığı bir arada sağlanabilmesi zorken, modaselvim adeta bu işin sırrını çözmüş gibi. Kıyafetlerdeki detaylar, kumaş kalitesi, renklerin uyumu her tarza ve bedene uygun kıyafetlerle tesettür modasının öncüsü haline gelmeyi başardı bile. Kap, pardesü, spor giyim, başörtü ve daha birçok farklı ürün yelpazesi olan modaselvim www.modaselvim.com adresiyle moda severleri bekliyor.

 

Siparişleri vaktinde ulaştıran, memnuniyetinizi kazanacak, devamlı alışveriş yapmak isteyeceğiniz bir mağaza ile karşı karşıyasınız. Modaselvim’den defalarca alışveriş yapmış biri olarak çekinmeden rahatça söyleyebilirim ki, resimlerde mankenlerin üzerinde gördüğünüz ürünler birebir kalitede ve boyutta geliyor. Böylece başka mağazalarda beğendiğiniz ürünlerin farklılık göstermesi sizi hayal kırıklığına ittiği gibi, Modaselvim in kalite ve tecrübesini bir kez daha anlamanıza ve güven içinde alışverişin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

 

 Online Alışverişte Modaselvim çok güvenilir

Online alışverişler (internet alışverişleri) artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Ancak güvenilir siteler bulmak, ya da parayı aldıktan sonra siparişinizin elinize güven içinde ulaşması gitgide zorlaşıyor. Bazı online alışverişlerde sipariş ettiğiniz şeyden çok uzak, alakasız başka şeyler gelebiliyor. İşte hal böyleyken modaselvim bu işi profesyonel yapıyor. Kesinlikle güven içinde alışveriş yapılabilecek ender sitelerden.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir